Zuza Gutkowska: [wiek, kariera, MasterChef Nastolatki, Instagram]

27 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Kolejną z finalistek programu rozrywkowego „MasterChef Nastolatki” jest Zuza Gutkowska. Koniecznie zobaczcie szczegółowe informacje na jej temat.

Zuza Gutkowska: wiek

Uczestniczka pierwszej edycji „MasterChef Nastolatki” pochodzi z Grodziska Mazowieckiego i ma 15 lat.

Zuza Gutkowska: kariera

Podczas castingów Zuza przygotowała dla jury polędwiczki wieprzowe z purée z pietruszki, słodkimi gruszkami i z musem z malin. Niestety, to danie nie przypadło do gustu jury, ale zobaczyli oni ogromny talent w nastolatce. Dostała drugą szansę w dogrywce, w której kucharze musieli przyrządzić kurczaka kukurydzianego. Zuza wywalczyła fartuch do 14-stki!

Podobnie, jak Antek Lis w półfinale Zuza wywalczyła fartuch podczas dogrywki. Uczestniczka podała grillowaną ośmiornicę z porem, szparagami, sosem winnym i oliwą paprykową z pietruszką i orzechami pini.

„Sztuka! Ona jest w punkt! Idealna, jędrna. Bardzo dobra robota!”Michel Moran skomentował danie Zuzy

Zuza Gutkowska: MasterChef Nastolatki

„MasterChef Nastolatki” to pierwszy taki program w naszym kraju. Kucharze amatorzy w wieku od 13 do 17 lat zawalczą o tytuł „Mistrza Kuchni”. Dodatkowo zwycięzca programu otrzyma statuetkę, nagrodę pieniężną w wysokości 35 000 złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Finałową czternastkę poprzez castingi, a następnie zwycięzcę wybiera jury. W jury zobaczymy: Michela Morana, Tomasza Jakubiaka i Dorotę Szelągowską, a wspierać ich będzie znany influencer Michał Rozkoszny Krokosz. Zmagania kucharzy możemy oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie „TVN”, a wielki finał już w niedzielę 28 kwietnia!

Zobacz także: Martyna Klejnot – szczegółowe informacje na temat finalistki pierwszego sezonu programu „MasterChef Nastolatki”

Zuza Gutkowska: Instagram

Uczestniczka show „MasterChef Nastolatki” na portalu Instagram widnieje pod nazwą „zuza_masterchefnastolatki”. Ilość jej followersów z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 2700.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej