Zuzanna Maciejewska: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

2 marca 2024
Przez: : K.M.

Dziewiąta edycja jednego z najpopularniejszych reality show w Polsce już niedługo zagości na ekranach naszych telewizorów! Zuzanna Maciejewska to jedna z uczestniczek programu Love Island. Wyspa miłości, sprawdźcie, co wiemy na jej temat!

Zuzanna Maciejewska: wiek

Uczestniczka Love Island 9 ma 26 lat i wychowała się w Belgi, dokładnie w stolicy w polskiej rodzinie. Nigdy w Polsce nie mieszkała, ale chce wrócić do kraju. Jest bardzo spontaniczną, szczerą i otwartą kobietą, wierzy, że program pozwoli jej znaleźć prawdziwą miłość.

Zuza jest magistrem ekonomii i pracuje we francuskim banku w sektorze leasingu. Jej ogromną pasją jest malowanie.

Zuzanna Maciejewska: Love Island 9

Love Island. Wyspa miłości ponownie wraca na ekrany naszych telewizorów. Reality show od 2019 roku początkowo emitowane było na stacji Polsat, a następnie na TV4. Prowadzącą program jest niezwykła Karolina Gilon. Początkowo do willi wchodzi dziesięcioro singli — pięciu mężczyzn i pięć kobiet. Nie mają oni dostępu ani do telefonów komórkowych, ani do internetu. Dobierają się oni w pary, namieszać w relacji mogą nowi domownicy, którzy wchodzą do willi co odcinek. Uczestnicy muszą wybrać czy zostają przy swoim pierwszym wyborze, czy zmieniają partnera. Zasada jest jedna — uczestnik bez pary odpada z programu. W finałowym odcinku o tym, kto wygra program, decydują telewidzowie. Dwójka z największą liczbą głosów otrzymuje po kopercie, w której napisane jest MIŁOŚĆ i 100 000 złotych. Jeśli oboje wybiorą kopertę z napisem MIŁOŚĆ dziełą się po 50 tysięcy złotych, jeśli tylko jedno z nich wybierze MIŁOŚĆ, a drugi pieniądze to do niego tylko trafia wygrana. Natomiast, jeśli oboje wybiorą kopertę z pieniędzmi, pula ta przepada i nie wygrywają nic.

Zobacz także: Szczegółowe informacje na temat Jarka Mrozowskiego z dziewiątej edycji Love Island. Wyspa miłości

Zuzanna Maciejewska: partner

26-latka marzy o mężczyźnie, który swoją kobietę będzie traktował wyjątkowo i bardzo szanował. Zuza wśród obcokrajowców nie znalazła swojej drugiej połówki i liczy na to, że chłopak z Polski to będzie ten jedyny.

Zuzanna Maciejewska: Instagram

Islanderka uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy ją pod nazwą @zuzannacsk. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi ponad 7400, ale ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej