Połącz się z nami

Kim Kardashian i Kanye West kolejny raz zostali rodzicami! Ich czwarte dziecko urodziła surogatka!

Kim Kardashian z mężem i dziećmi.

Z życia gwiazd

Kim Kardashian i Kanye West kolejny raz zostali rodzicami! Ich czwarte dziecko urodziła surogatka!

Kim Kardashian i Kanye West kolejny raz zostali rodzicami! O tym, że ich rodzina znowu się powiększyła na swoim Twitterze poinformowała celebrytka. Tym samym do North, Sainta i Chicago dołączył kolejny członek rodziny. Jakiej jest płci i do kogo jest podobny? Zobaczcie!

Kim Kardashian i Kanye West

Małżeństwo Kanye Westa i Kim Kardashian od samego początku wywołuje duże kontrowersje i tak jest, aż do dzisiaj. Pomiędzy plotkami o ich kryzysach i rozwodach pojawiają się kolejne dzieci. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, amerykańska prasa rozpisywała się na temat ich rozstania. Jednak jak się okazuje, oni znowu zadziwili wszystkich i „sprawili” sobie kolejne dziecko! Przypomnijmy, że w styczniu 2018 roku, Kim i Kanye powitali na świecie swoją trzecią pociechę, dziewczynkę Chicago. Dziewczynka urodziła się dzięki usługom wynajętej surogatki i tak samo jest tym razem.

Zobacz także: Kim Kardashian w bardzo wyciętym bikini! Ale figura!

Surogtka urodziła dziecko Kim i Kanye

W ostatnim wywiadzie dla magazynu „Vogue” Kim przyznała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i faktycznie wszystko wskazuje na to, że wszelkie kryzysy zostały zażegnane, a małżeństwo kolejny raz cieszy się ze swojej nowo narodzonej pociechy.

Rodzina Kardashianów również jest znana z tego, że lubi szokować. Jednak Kim i Kanye są na jej piedestale. Za pomocą social mediów, para ogłosiła, że urodził im się kolejny SYN! Na swoim Twitterze, celebrytka napisała: 

„On już tu jest i jest idealny!” 

Po chwili pojawił się kolejny wpis, w którym przyznała, że najnowszy członek ich rodziny do złudzenia przypomina jedną z ich córek, Chicago. 

„On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”– stwierdziła Kim.

Przypomnijmy również, że w kwietniu ubiegłego roku Kim w wywiadzie dla amerykańskiego „Elle” zdradziła, że „nie sądzi, by była w stanie udźwignąć więcej, niż trójkę dzieci i męża”. Najwidoczniej w jej życiu wszystko szybko się zmienia, a ona doskonale spełnia się w roli matki i żony! Dzięki usługa wynajętej surogatki, Kim nie musiała obawiać się o powikłania w czasie ciąży, bowiem gwiazda cierpi na przypadłość przyrośniętego łożyska. Surogatka, która urodziła Chicago, dostawała 4,5 tysiąca dolarów miesięcznie przez 10 miesięcy. Łącznie z opłatą za agencję, małżeństwo zapłaciło 113,850 tysięcy dolarów!

Tym razem na pewno też nie było taniej, ale najwidoczniej para może pozwolić sobie na spełnianie takich „zachcianek”.

Myślicie, że ich synek dostanie równie oryginalne imię, jak jego rodzeństwo North, Saint i Chicago?

Źródło: Twitter Kim Kardashian / Kim Kardashian Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry