Połącz się z nami

Kim Kardashian i Kanye West kolejny raz zostali rodzicami! Ich czwarte dziecko urodziła surogatka!

Z życia gwiazd

Kim Kardashian i Kanye West kolejny raz zostali rodzicami! Ich czwarte dziecko urodziła surogatka!

Kim i Kanye kolejny raz zostali rodzicami! O tym,że ich rodzina znowu się powiększyła, na swoim Twitterze poinformowała celebrytka. Tym samym do North, Sainta i Chicago dołączył kolejny członek rodziny. Jakiej jest płci i do kogo jest podobny? Zobaczcie!

View this post on Instagram

Merry Christmas ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Małżeństwo Kanye Westa i Kim Kardashian od samego początku wywołuje duże kontrowersje i tak jest, aż do dzisiaj. Pomiędzy plotkami o ich kryzysach i rozwodach pojawiają się kolejne dzieci. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, amerykańska prasa rozpisywała się na temat ich rozstania. Jednak jak się okazuje, oni znowu zadziwili wszystkich i „sprawili” sobie kolejne dziecko! Przypomnijmy, że w styczniu 2018 roku, Kim i Kanye powitali na świecie swoją trzecią pociechę, dziewczynkę Chicago. Dziewczynka urodziła się dzięki usługom wynajętej surogatki i tak samo jest tym razem.

View this post on Instagram

True’s Birthday party!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

W ostatnim wywiadzie dla magazynu „Vogue” Kim przyznała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i faktycznie wszystko wskazuje na to, że wszelkie kryzysy zostały zażegnane, a małżeństwo kolejny raz cieszy się ze swojej nowo narodzonej pociechy.

Rodzina Kardashianów również jest znana z tego, że lubi szokować. Jednak Kim i Kanye są na jej piedestale. Za pomocą social mediów, para ogłosiła, że urodził im się kolejny SYN! Na swoim Twitterze, celebrytka napisała: 

„On już tu jest i jest idealny!” 

Po chwili pojawił się kolejny wpis, w którym przyznała, że najnowszy członek ich rodziny do złudzenia przypomina jedną z ich córek, Chicago. 

„On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”– stwierdziła Kim.

Przypomnijmy również, że w kwietniu ubiegłego roku Kim w wywiadzie dla amerykańskiego „Elle” zdradziła, że „nie sądzi, by była w stanie udźwignąć więcej, niż trójkę dzieci i męża”. Najwidoczniej w jej życiu wszystko szybko się zmienia, a ona doskonale spełnia się w roli matki i żony! Dzięki usługa wynajętej surogatki, Kim nie musiała obawiać się o powikłania w czasie ciąży, bowiem gwiazda cierpi na przypadłość przyrośniętego łożyska. Surogatka, która urodziła Chicago, dostawała 4,5 tysiąca dolarów miesięcznie przez 10 miesięcy. Łącznie z opłatą za agencję, małżeństwo zapłaciło 113,850 tysięcy dolarów!

View this post on Instagram

Date night seeing Cher is always a good idea!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tym razem na pewno też nie było taniej, ale najwidoczniej para może pozwolić sobie na spełnianie takich „zachcianek”.

Myślicie, że ich synek dostanie równie oryginalne imię, jak jego rodzeństwo North, Saint i Chicago?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry