Połącz się z nami

Kinga Rusin odsłoniła sporo ciała – wysportowana sylwetka gwiazdy robi wrażenie!

Kinga Rusin w stroju kąpielowym

Moda i uroda

Kinga Rusin odsłoniła sporo ciała – wysportowana sylwetka gwiazdy robi wrażenie!

Kinga Rusin odsłoniła sporo ciała. Dziennikarka zapozowała w stroju kąpielowym, eksponując umięśniony brzuch. Ten widok robi wrażenie! Zachwyceni internauci zasypali gwiazdę mnóstwem komplementów i miłych słów.

Kariera Kingi Rusin

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Swoją karierę medialną rozpoczęła lata temu w telewizji publicznej. Po kilku latach pracy w TVP przeniosła się do stacji TVN, gdzie prowadziła program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć w wielu innych produkcjach, m.in. „Tańcu z gwiazdami”, „You can dance – Po prostu tańcz” czy „Agent – Gwiazdy”. Ponadto, jest autorką dwóch książek – „Co z tym życiem?” i „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”. Warto wspomnieć, że gwiazda świetnie radzi sobie także w biznesie. Dziennikarka jest właścicielką marki „Pat&Rub”, specjalizującej się w naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetykach.

Kinga Rusin odsłoniła wysportowane ciało

Dziennikarka słynie ze swojego zdrowego stylu życia i podejścia do świata. Stawia na sport i zdrowe odżywianie, co nie da się ukryć, widać gołym okiem. Kinga bowiem może pochwalić się wysportowaną sylwetką, którą wielokrotnie pokazywała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak wydarzyło się i tym razem. Kinga Rusin odsłoniła sporo ciała! Dziennikarka zapozowała tylko w stroju kąpielowym. Tylko spójrzcie, jak pięknie się prezentuje:

Kinga Rusin w stroju kąpielowym

Internauci zachwycili się formą Kingi i zasypali dziennikarkę mnóstwem miłych słów. Komplementom nie było końca, a fani gwiazdy nie mogą oderwać oczu od wysportowanej figury. Niewątpliwie największą uwagę zwraca brzuch Kingi, na którym rysują się delikatnie zaznaczone mięśnie. Wśród komentarzy czytamy:

„Ale jaki brzuch 😍”

„Kingo piękna i wspaniała figura, boskie ciało i takie wysportowane”

„Ale figura!!🔥🔥👏😍”

Kinga Rusin odsłoniła sporo ciała! Jak Wam się podoba? My zdecydowanie podzielamy zdanie internautów.

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry