Połącz się z nami

Kinga Rusin ostrzega Weronikę Rosati: „nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych”! Znamy szczegóły!

Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin

Z życia gwiazd

Kinga Rusin ostrzega Weronikę Rosati: „nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych”! Znamy szczegóły!

Minął rok od pamiętnej pooscarowej imprezy, na której Kinga Rusin bawiła się z największymi, światowymi gwiazdami. Do sprawy postanowiła odnieść się Weronika Rosati, według której dziennikarka mogła złamać niepisane zasady. Kinga zabrała głos w sprawie!

Zdjęcie Kingi Rusin z Adele

W ubiegłym roku po gali rozdania Oscarów, Kinga pojawiła się na imprezie u Beyonce i Jaya-Z. Rusin niedługo później opublikowała na Instagramie zdjęcie z Adele oraz długi opis afterparty. Dziennikarka swoim postem sprawiła, że o imprezie rozpisywały się media z całego świata. Przypomnijmy fragment postu Kingi:

„‪Jay Z uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z.”

Całą treść znajdziecie TUTAJ.

Do słynnej imprezy postanowiła odnieść się Weronika Rosati. Mimo, że gwiazda nie powiedziała wprost o kim mowa, oczywistym jest, że rozmowa dotyczyła Kingi Rusin. Aktorka twierdzi, iż na imprezach branżowych istnieje wiele niepisanych zasad, których należy przestrzegać. Jedną z nich jest zakaz robienia zdjęć.

„Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach. (…) Konsekwencje łamania tych zakazów są ciężkie. Amerykanie bardzo tego przestrzegają” – powiedziała Weronika w rozmowie z Plejadą.

Aktorka jako przykład podała historię ze swojego życia, kiedy przypadkiem w sklepie zobaczyła Angeline Jolie.

„Zauważyłam, że Angelina Jolie z dziećmi również robi zakupy. Nikt jej nie zaczepiał, nikt nie robił zdjęć, nikt się nie gapił. Tutaj gapienie się na gwiazdę jest postrzegane jako szczyt chamstwa. To jest fajne, bo dzięki temu gwiazdy mają prywatność i namiastkę normalności. Ja to bardzo cenię” – wspomina Weronika.

Zobacz także: Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia z Adele

Kinga ostrzega Weronikę

Na wywiad Rosati zareagowała Kinga Rusin, która za pośrednictwem Instagrama ostrzegła aktorkę, aby ta nie propagowała nieprawdy i nie naruszała dóbr osobistych. 

„Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne.” – czytamy.

Ponadto Kinga zdobyła się na obszerne wyjaśnienia związane z pooscarową imprezą. Poinformowała, że zdjęcie zostało zrobione po afterparty oraz nikt nie wyniósł z niej żadnych poufnych informacji. Jednak największe kontrowersje budzi ostatni akapit oświadczenia, w którym czytamy:

„PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem.”

Cały post możecie zobaczyć ponieżej:

Myślicie, że Weronika odpowie na post Kingi?

źródło: plejada.pl, Instagram Kingarusin

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry