Połącz się z nami

Kinga z „40 kontra 20” wybrała elegancką koszulę z ozdobnym wiązaniem przy szyi. Jej cena pozytywnie zaskakuje!

Moda i uroda

Kinga z „40 kontra 20” wybrała elegancką koszulę z ozdobnym wiązaniem przy szyi. Jej cena pozytywnie zaskakuje!

Kinga Zapadka, którą dobrze kojarzą wszyscy widzowie programu 40 kontra 20 zaprezentowała na swoim Instagramie ciekawą stylówkę. Mowa o pięknej i niezwykle eleganckiej koszuli, w której wrażenie robią bufiaste rękawy oraz ozdobne wiązanie przy szyi. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy , gdzie dostaniecie tę modową perełkę. Musicie ją mieć!

Udział Kingi w reality-show

Kinga Zapadka to jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet, która poznaliśmy w programie 40 kontra 20. Uczestniczka reality-show od razu zwróciła uwagę swoją prezencją i zachowaniem. Kinga od razu wpadła w oko Robertowi i to z wzajemnością. Choć między dwójką tą zaczęło rodzić się uczucie, szybko nad ich relacją pojawiły się czarne chmury. Niemniej jednak Kinga i Robert wciąż dają sobie szansę. Czy ich relacja okaże się najsilniejsza? Tego dowiemy się już niebawem. Przed nami dwa ostatnie odcinki 40 kontra 20.

Stylizacje Kingi

Kinga w programie zwraca uwagę poprzez swój świetny, modowy gust. Jej kreacje cieszą się wielką popularnością i nic w tym dziwnego. Kinga wie, co ubrać, by podkreślić swoje największe atuty i dobrze się prezentować.

Jej ciekawe stylizacje możecie znaleźć na Instagramie Kingi, który znajdziecie pod nazwą @kinga_40kontra20. Ilość obserwujących ją osób przekroczyła właśnie ponad 35 tysięcy internautów. Każda z Was, która szuka modnych inspiracji na pewno znajdzie tam coś dla siebie.

Na jednym z najnowszych zdjęć naszą uwagę zwróciła jej elegancja koszula z ozdobnym wiązaniem w kokardę przy szyi. Pochodzi ona z polskiej firmy Paqress, a jej model to BLACK SENDI. Koszula zwraca uwagę poprzez ozdobne wiązanie w kokardę przy szyi, długie bufiaste rękawy, które zwężone są przy nadgarstkach oraz elegancka koronkę, którą jest pokryta. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czerni i bieli. Dużym atutem jest jej cena, która wynosi 64.99 zł.

Skusicie się na koszulę, którą ma w swoim posiadaniu Kinga z 40 kontra 20?

Źródło: Instagram Kingi Zapadki

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry