Kinga Zapadka: [wiek, 40 kontra 20, Instagram]

28 czerwca 2021
Przez: : KS

Kinga Zapadka to jedna z uczestniczek nowego programu TVN 7. Nie da się ukryć, że produkcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród widzów,  a także internautów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jeden z kobiet, która zdecydowała się poszukać tam miłości, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kinga Zapadka: wiek

Jeszcze przed premierą, producenci zdradzili kilka informacji na temat uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w programie. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Kinga od jakiegoś już czasu mieszka w Warszawie. Na co dzień jest studentką, mianowicie kończy już studia prawnicze. Co ciekawe, niedawno postanowiła zrealizować kolejny plan i otworzyła markę bieliźnianą. Sama mówi o sobie, że jest pracowita, ambitna i doskonale wie czego wymaga od siebie oraz innych. Nie boi się głośno przedstawiać swojego zdania, jednakże, zawsze robi to z kulturą i nikogo przy tym nie obraża. Z jej social mediów możemy dowiedzieć się także, że jest wegetarianką.

Zobacz także: Co wiemy o Patrycji Rodak z 40 kontra 20?

Kinga Zapadka: 40 kontra 20

Nie da się ukryć, że program 40 kontra 20 zapowiada się być prawdziwym hitem stacji TVN Siedem. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 28 czerwca 2021 roku. Uczestniczki, które zdecydowały się wziąć w nim udział, będą walczyć o względy kawalerów. Duże zainteresowanie produkcją wynika z tego, że nie ma w niej ograniczeń wiekowych. Kinga należy do grona młodszych kobiet, które zostaną przedstawione panom. Warto również dodać, że czeka na nich wiele zadań i wyzwań, z którymi będą musieli się regularnie mierzyć. Myślicie, że przyszła magister prawa ma szansę odnaleźć tam miłość?

Nowy program stacji TVN 7.
Czy Kindze Zapadce uda się znaleźć partnera w programie 40 kontra 20?

Kinga Zapadka: Instagram

Uczestniczka programu 40 kontra 20 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kinga.zapadka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 7 tysięcy użytkowników, a jesteśmy przekonani, że po premierze produkcji z jej udziałem, liczba ta znacznie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej