Połącz się z nami

Klara Lewandowska ćwiczy lepiej niż nie jeden dorosły! „Dynamit po Mamusi”

Klara Lewandowska

Z życia gwiazd

Klara Lewandowska ćwiczy lepiej niż nie jeden dorosły! „Dynamit po Mamusi”

Ania postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami krótkim filmikiem z treningu starszej córki. 3-letnia Klara Lewandowska ćwiczy lepiej niż nie jeden dorosły!

Naprawdę warto zobaczyć, jak radzi sobie Klara podczas trudnych ćwiczeń, jakimi są burpessy. Internauci zgodni potwierdzili, że córeczka Ani i Roberta to prawdziwy dynamit!

Od wielu lat związek Ani i Roberta Lewandowskich przyciąga zainteresowanie ich fanów. Para, kora tworzy szczęśliwy i pełny miłości związek, to prawdziwy power-couple polskiego show-biznesu. Dokładnie na początku maja 2017 roku na świecie pojawiła się pierwsza córka Anny i Roberta – Klara. Po trzech latach do rodziny dołączył kolejny członek. Chociaż wielu fanów pary liczyło, że drugie dziecko Lewandowskich urodzi się w dniu urodzin Klary, mała Laura postanowiła przyjść na świat dwa dni po tej dacie.

Ania jeszcze przed terminem drugiego porodu szczerze przyznała, że powrót do formy nie będzie dla niej najważniejszy i w pierwszej kolejności skupi się na dzieciach. Lata regularnych treningów i dbania o zdrową dietę, przyniosły jednak spektakularne efekty. Dokładnie 17 dni po porodzie Ania pokazała swoim fanom, jak wygląda jej figura. Po ciążowym brzuchu nie było już śladu.

View this post on Instagram

Ktoś tu sie chyba nieźle zadomowił🤗 #pregnantworkout✔️Dzisiaj bardzo symboliczny, rozluźniający trening. Aktywność fizyczna zwłaszcza w moim stanie – zawsze z głową. ▫️ Przyznajcie się, komu majówka zleciała tak szybko, że nawet nie zauważył kiedy 🤷‍♀️ Mimo wolnego, nie znalazłam chwili, aby poszperać w Waszych poczynaniach wyznaniowych 🙏🏻 dlatego biorę się za zaległości 😚 bo naprawdę uwielbiam utrzymywać z Wami kontakt. ▫️ Komentarze, wiadomości, obserwowanie zmagań no i efekty✊🤗 I wiecie co? Kolejny raz utwierdziłam się w tym, jak cudną grupę społeczna razem tworzymy!😍 Wspólne wyzwania, bezkonkurencyjne wsparcie! ▫️ Gdyby nie Wy to nie ja! Wspominając słowa pewnej osoby: „prawdziwy lider mowi MY, a nie JA”. Dlatego, widzę w Was samych LIDERÓW ❤️👏 ▫️ I choć do końca wyzwania zostało kilka dni, już dziś mogę powiedzieć, że to wyzwanie pozwoliło mi zrozumieć coś bardzo ważnego… Mianowicie, że pomimo braku “pełnego” zaangażowania (ze względu na ciąże) jakie chciałabym Wam dać od siebie – byliście tu ze mną cały czas, byliśmy w tym totalnie razem!❤️ ▫️ Mało tego! ▫️ Nie znalazłam tu miejsca na negatywne emocje czy komentarze, za to poznałam wiele wspaniałych historii❤️ Bardzo bardzo Wam za to wyzwanie już dziś dziękuje 👏👏👏👏 TAAAAK OD SERDUCHA! ▫️ A od tego tygodnia zajmę się przygotowaniem duuuużego podsumowania, które będę przedstawiała na moim PROFILU – WYSYŁAJCIE SWOJE METAMROFOZY ❤️ O niespodziankach nie wspominając🙈… OJ BĘDĄ, BĘDĄ… kiedy tylko Lewa wróci do "gry" 😜 Wasza Ann ❤️ #annalewandowska #pregnantworkout #9monthspregnant #40weekspregnant

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Klara Lewandowska ćwiczy lepiej niż nie jeden dorosły!

Od czasu pojawienia się na świecie Laury minął zaledwie jeden miesiąc, dlatego świeżo upieczona mama nie może pozwolić sobie na bardzo intensywne treningi. Jak się jednak okazuje, mała Klara nie zapomina o codziennej rutynie w domu sportowców i godnie zastępuje swoją mamę.

Dzień dobry, dzień dobry! Kto dzisiaj trenuje? Który program z aplikacji wybierasz? Klara: „Idziemy na trening, plosie?”… I jak tu odmówić córeczce? Mały motywator. Godnie zastąpiła mamusię, która jeszcze nie może trenować” – Ania podpisała filmik, na którym widać ćwiczącą Klarę

Obserwatorzy Anny zgodnie przyznali, że Klara radzi sobie nad wyraz świetnie i nie ma wątpliwości, że odziedziczyła talent po rodzicach.

„Dynamit po Mamusi”

„Cudowna aż mi jest wstyd ze Ja tak nie potrafię „

„będzie sportowiec po rodzicach!”

A jak Wam podoba się trening Klary Lewandowskiej? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry