Połącz się z nami

Klara zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu! Uroczy widok!

Z życia gwiazd

Klara zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu! Uroczy widok!

Córka Ani i Roberta – Klara Lewandowska niejednokrotnie udowadniała, że pomimo wieku posiada niemałe umiejętności. Dziś Ania zaprezentowała fanom niecodzienny widok! Musicie to zobaczyć! Klara zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu! To zdjęcie rozczuliło fanów!

Ania i Robert Lewandowscy to szczęśliwi rodzice małej Klary. Pomimo natłoku obowiązków w życiu zawodowym świetnie odnajdują się w roli rodziców. Córka Lewandowskich przyszła na świat w maju 2017 roku. Już niedługo skończy trzy lata. Pomimo młodego wieku niejednokrotnie rozpisywaliśmy się o jej umiejętnościach. Ania chętnie dzieli się nimi na swoim profilu, w mediach społecznościowych.

Ostatnio okazało się, że Klara idzie w ślady rodziców i stawiała już pierwsze kroki w sporcie. Wielkie wrażenie wywarła na fanach Lewandowskich, kiedy wykonała cały trening swojej mamy, podczas jednego z obozów Camp by Ann – o tym TUTAJ! TUTAJ możecie zobaczyć, jak motywowała fanki sławnej mamy do aktywności fizycznej.

Lewandowscy ostatnio wykazali się pięknym gestem, przekazując olbrzymią kwotę na walkę z koronawirusem. Sławne małżeństwo apelowało również do społeczeństwa prosząc o rozwagę w tej trudnej dla wszystkich sytuacji i zachowania jak największego bezpieczeństwa. Ani i Robert również przestrzegają tych zasad.

Klara zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu!

Podczas domowej izolacji jednak się nie nudzą. Jak się okazało z jednego z najnowszych zdjęć trenerki świetnie bawią się w swoim towarzystwie w domowym zaciszu. Poziom ich zabaw sięgnął już nawet robienia makijaży! Ania podzieliła się zdjęciem, na którym mała Klara, z mocno pomalowaną buzią wykonuje makijaż swojemu sławnemu tacie:

„Ciąg dalszy zabaw w domu trwa… 🌼🤗
Kreatywność: wchodzimy na high level😎😁😁😁”
 – podpisała fotografię.

Widok szczęśliwego Roberta i małej Klary zrobił ogromne wrażenie na internautach. W komentarzach nie ukrywają swojego zachwytu:

„Ależ ta mała musi być w tym mimencie szczęśliwa 🙂 to są te wtórne korzyści z tej okrutnej sytuacji… zdrowka”

„Jaki piękny widok,chwilę bezcenne .♥️”

„mega party by Klara 😍😍😍 „

Jak podoba się Wam urocze zdjęcie rodziny Lewandowskich? My jesteśmy zachwyceni!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry