Połącz się z nami

Klaudia El Dursi gospodynią „DDTVN”? Jej wymowne słowa zaskakują!

klaudia

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi gospodynią „DDTVN”? Jej wymowne słowa zaskakują!

Czy to możliwe, że już niebawem prowadząca „Hotel Paradise” sprawdzi się w nowej roli i zasiądzie na kanapach śniadaniówki? Klaudia El Dursi gospodynią „DDTVN”?

Zobaczcie, co w najnowszym wywiadzie zdradziła piękna modelka.

Klaudia El Dursi to bez wątpienia medialne odkrycie ostatnich miesięcy. Atrakcyjna 31-latka zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w ósmej edycji „Top Model”. Już podczas castingu zaimponowała jurorom niebanalną urodą oraz zjawiskową figurą i automatycznie otrzymała pierwszy raz w historii tego programu Złoty bilet.

Niedługo po udziale w „Top Model” El Dursi otrzymała propozycję, której nie mogła nie przyjąć. Modelka została prowadzącą reality-show „Hotel Paradise”. Jej debiut w roli gospodyni kontrowersyjnego reality-show bardzo spodobał się widzom i już wkrótce Klaudia ponownie pojawi się na ekranach. Przypominamy, iż 31 sierpnia na antenie TVN7 drugi sezon „Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi gospodynią „DDTVN”?

Nie da się ukryć, że Klaudia El Dursi zrobiła błyskawiczną karierę w polskim show-biznesie. Czy czekają na nią kolejne wyzwania? Pudelek zapytał modelki, czy byłaby zainteresowana posadą w porannym programie „Dzień Dobry TVN”. Jak wiadomo ze śniadaniówką pożegnała się ostatnio Kinga Rusin i Piotr Kraśko, dlatego też stacja poszukuje nowych twarzy, które poprowadzą program.

Nie pcham się (…) Jest to, wydaje mi się, tak ciężka i wymagająca praca. Moje doświadczenie chyba jeszcze na tę chwilę nie pozwala mi, żeby tak ambitne podejść i zaryzykować. Ja myślałam, że dotychczas to były głębokie wody, ale w takim formacie to w ogóle trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie w jakimś dziennikarstwie, w takim obyciu, żeby móc śmiało startować do Dzień Dobry TVN” – zdradziła Klaudia El Dursi.

Jak się okazuje, gdyby Klaudia otrzymała taką propozycję od samego Edwarda Miszczaka, z pewnością by się nad tym głębiej zastanowiła.

„Gdyby pan Edward zadzwonił… Panu Edwardowi się nie odmawia”- dodała

Myślicie, że Klaudia El Dursi sprawdziłaby się w roli gospodyni „Dzień Dobry TVN”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry