Połącz się z nami

Klaudia El Dursi szczerze o relacji z biologicznym ojcem. To wyznanie kosztowało ją nie lada odwagę.

Klaudia El Dursi o relacjach z ojcem

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi szczerze o relacji z biologicznym ojcem. To wyznanie kosztowało ją nie lada odwagę.

Klaudia El Dursi nigdy nie ukrywała, że urodę zawdzięcza swojemu ojcu, który jest Libijczykiem. Gwiazda Top Model oraz gospodyni Hotelu Paradise pierwszy raz, tak szczerze, postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego życia rodzinnego. Zobaczcie, co przyznała. Jedno jest pewne – to wyzwanie kosztowało ją ogromną odwagę.

Klaudia El Dursi w show-biznesie

Możliwość wejścia do świata show-biznesu otworzył Klaudii występ w programie Top Model. Zostań modelką. Egzotyczna uroda i niemalże idealne ciało sprawiło, że Klaudia oczarowała jury programu, otrzymując Złoty Bilet, który umożliwił modelce wejście do domu modelek i finałowej 16stki. Klaudia, choć nie wygrała , zdobyła o wiele więcej. Po udziale w programie otrzymała możliwość poprowadzenia nowości w naszym kraju – programu Hotel Paradise, który szybko zdobył rzeszę fanów.

Życie prywatne modelki

Każdy obserwator profilu Klaudii w mediach społecznościowych doskonale wie, że jest ona bardzo rodzinną osobą. Na Instagramie modelki znajdziecie zdjęcia w towarzystwie synów i partnera. El Dursi natomiast rzadko kiedy opowiada o swoich rodzicach, a szczególnie ojcu. Jak wiadomo, to po nim odziedziczyła piękną, egzotyczną urodę. Jej mama jest Polską, ojciec natomiast pochodzi z Libii. Klaudia zdecydowała się teraz na szczere wyznanie i pierwszy raz opowiedziała o swoim biologicznym ojcu.

Zobacz także: Rodzina Klaudii El Dursi zdradziła, jak reaguje na jej popularność.

Szczere wyznanie Klaudii El Dursi

W rozmowie z Faktem Klaudia El Dursi zdradziła, że nie pamięta swojego ojca i obecnie ma do niego bardzo naturalny stosunek. O wiele bardziej ceni swojego ojczyma, który pomógł w jej wychowaniu:

„Nie wspominam taty jakoś bardzo źle. Bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem.”

Klaudia przyznała, że ojciec próbował nawiązać z nią kontakt, jednak bezskutecznie. Ostatnia rozmowa odbyła się 10 lat temu:

„Te próby się nie udały. Ostatni raz rozmawialiśmy ponad 10 lat temu. Ale tak naprawdę ja nie potrzebuję tego kontaktu, mam wspaniałą rodzinę i żyję tu i teraz.”

Odważne wyznanie Klaudii El Dursi

Spodziewaliście się, że Klaudia ma takie relacje ze swoim biologicznym ojcem?

Źródło: Instagram klaudia_el_dursi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry