Klaudia El Dursi odsłoniła biust. Fani: „Masz idealne ciało”

8 lipca 2022
Przez: : W.M.

Prowadząca Hotel Paradise od kilku dni przebywa na wakacjach nad polskim morzem. Jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, rozpaliła zmysły internautów. Klaudia El Dursi bez stanika. Fani nie szczędzili jej komplementów.

O Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi to dziś jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Od kiedy wystąpiła w reality-show Top Model, fani nieustanie śledzą jej życie prywatne oraz zawodowe. Świadczy o tym między innymi zainteresowanie, które wzbudza oraz ilość obserwatorów na Instagramie modelki. Warto dodać, że jej profil obserwuje już ponad 825 tys. followersów, a liczba ta nieustannie rośnie.

W 2020 toku kariera El Dursi nabrała przyśpieszenia, gdyż to właśnie wtedy otrzymała propozycję poprowadzenia reality-show Hotel Paradise. Program doczekał się już pięciu edycji i wszystko wskazuje na to, że jej pozycja nie jest zagrożona, gdyż widzowie nie wyobrażają sobie, że w kolejnych sezonach zabraknie Klaudii.

Klaudia El Drusi nowa edycja Hotel Paradise
Prowadząca Hotel Paradise

Klaudia El Dursi kusi odsłoniętym dekoltem

33-latka jest jedną z gwiazd, która wyjątkowo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. El Dursi publikuje w sieci wiele zdjęć i na bieżąco zamieszcza także relacje, na których pokazuje ułamek swojego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

Zobacz także: Niedroga stylizacja Klaudii El Dursi.

To właśnie dzięki Instagramowi internauci wiedzą, że prowadząca Hotel Paradise od pewnego czasu przebywa z rodziną na wakacjach nad polskim morzem, gdzie korzysta z uroku nadmorskich atrakcji.

Ostatnie zdjęcia, które znalazły się na profilu Klaudii, zdecydowanie wzbudziły zainteresowanie jej obserwantów. El Dursi pokazała się bowiem bez stanika! Co prawda modelka miała na sobie założoną marynarkę, jednak widok odsłoniętego ciała i tak rozpalił zmysły internautów.

„bardzo ładnie zmysłowo”

„Masz idealne ciało”

„Ciało jak marzenie”

„Nieziemska kobieta” – czytamy pod zdjęciami

Co myślicie o nowych zdjęciach prowadzącej Hotel Paradise? Lubicie fotki, na których Klaudia odsłania swoje atrakcyjne ciało?

źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej