Połącz się z nami

Klaudia El Dursi pokazała gorące zdjęcia! To trzeba zobaczyć!

Moda i uroda

Klaudia El Dursi pokazała gorące zdjęcia! To trzeba zobaczyć!

Prowadząca „Paradise Hotel” wciąż przebywa na Bali, gdzie trwają nagrania do programu. Zobaczcie, czym tym razem podzieliła się ze swoimi fanami. Klaudia El Dursi pokazała gorące zdjęcia!

Już 24 lutego zobaczymy, jak Klaudia El Dursi sprawdzi się w roli prowadzącej „Paradise Hotel”. Co robi w tracie przerw między nagraniami do programu? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

View this post on Instagram

#strikeapose

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi szturmem podbiła polski show-biznes. Popularność przyniosło jej uczestnictwo w ostatniej edycji programu „Top Model”. Klaudia nie wygrała programu, a zajęła miejsce tuż za podium. Mimo iż nie zdobyła tytułu Top Model, jej kariera nabrała niebywałego przyśpieszenia. Od zakończenia emisji show minęło zaledwie kilkanaście tygodni, a El Dursi już została prowadząca najnowszego reality-show.

Dokładnie 24 lutego na ekranie stacji TVN7 pojawi się nowy program „Paradise Hotel”, którego zasady są bardzo podobne do tych w „Love Island”. Single, którzy zgłosili się do show, muszą połączyć się w pary, by nie odpaść w kolejnym odcinku, w przeciwnym razie ich miejsce zajmie nowa osoba. Wygrana para zdobędzie nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych. Zdjęcie od pewnego czasu nagrywane są na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie oczywiście przebywa również Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi pokazała gorące zdjęcia!

Od kilku tygodni trwają nagrania do najnowszego reality-show stacji TVN7. Klaudia jako prowadząca „Paradise Hotel” chętnie pokazuje swoim obserwatorom przygotowania do programu na licznych zdjęciach oraz relacjach. El Dursi przyzwyczaiła już także swoich obserwatórów do niezwykłych stylizacji, które pokaże przed kamerą. Sukienki, które wybiera, już teraz zrobiły ogromną furorę!

Tym razem modelka zrobiła fanom kolejną niespodziankę i pokazała gorące zdjęcia, eksponując częściowo ciało!

View this post on Instagram

#wokeuplikethis 🙏

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Pod zdjęciem jak zwykle nie brakowało licznych komentarzy fanów Klaudii i jej niezwykłej urody.

Ależ Ty jesteś piękna

Szczęka mi opadła!

Oh my God! Wyglądasz obłędnie!

A jak Wam podoba się Klaudia El Dursi na najnowszych zdjęciach? My już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć modelkę w roli prowadzącej
„Paradise Hotel”. Jesteśmy przekonani, że sprawdzi się w tej roli genialnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry