Połącz się z nami

Klaudia El Dursi topless w wannie. Taki widok to rzadkość!

el dursi

Moda i uroda

Klaudia El Dursi topless w wannie. Taki widok to rzadkość!

Klaudia postanowiła zrobić swoim obserwatorom niespodziankę i pokazała serię nowych zdjęć. Klaudia El Dursi topless w wannie.

Chociaż według samej Klaudii nowe zdjęcia nie wyszły tak, jak tego chciała, internauci zachwycali się urodą El Dursi.

Programy reality-show, do których zgłaszają się tysiące chętnych, od dawna sprawiają, że widzowie poznawać mogą wielu ciekawych ludzi o barwnych osobowościach. Chociaż wcale nie jest to łatwe, pewna ich część potrafi się wybić i na stałe zadomowić się w polskim show-biznesie. Tak właśnie było w przypadku Klaudii El Dursi, która wzięła udział w ósmej edycji „Top Model”. 30-letnia wówczas mama dwójki dzieci, zgłosiła do programu, mając nadzieję na wielką karierę w modelingu. Klaudia już podczas castingu dostała Złoty Bilet, dzięki któremu nie musiała przechodzić dalszych etapów i pojawiła się dopiero w domu modelek i modeli. Mimo iż El Dursi programu nie wygrała, zdecydowanie dała się zapamiętać jako jedna z piękniejszych uczestniczek wszystkich edycji.

Po zakończeniu przygody w programie „Top Model” Klaudia została prowadzącą reality-show „Hotel Paradise”. Aktualnie widzowie stacji TVN7 oglądać ją mogą w drugiej edycji kontrowersyjnego programu.

Klaudia El Dursi topless w wannie

Po udziale w programie „Top Model” słuch o zjawiskowej Klaudii nie zaginął. Poza tym, że fani oglądać ją mogą w „Hotelu Paradise”, to również śledzić mogą jej profil w mediach społecznościowych. El Dursi jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami oraz relacjami.

Tym razem na profilu modelki pojawiła się seria nowych zdjęć, na których El Dursi pozuje topless w wannie. Jak się okazuje, sama Klaudia zaznaczyła, że na zdjęciach chciała być bardziej zmysłowa, ale efekty nie do końca wyszły, tak jak tego oczekiwała.

„Kiedy staram się być super sexy, ale coś poszło nie tak 😅🤷🏽‍♀‍ Takie małe wspominki przy niepogodzie”– podpisała zdjęcia Klaudia

Internauci jednak zgodnie przyznali, że Klaudia wygląda jak zwykle pięknie i naturalnie.

Naturalna piękna kobieta”

Ślicznie zdjęcie”

„Cudowna jak zwykle”

A jak Wam podobają się nowe zdjęcie Klaudii z wanny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry