Połącz się z nami

Klaudia El Dursi w oczach uczestniczki „Hotelu Paradise”. Podołała roli?

klaudia el dursi

Rozrywka

Klaudia El Dursi w oczach uczestniczki „Hotelu Paradise”. Podołała roli?

Od kilku dni na antenie stacji TVN7 oglądać możemy najnowsze reality-show, na które czekało wielu widzów, również za sprawą debiutu prowadzącej. Klaudia El Dursi w oczach Sandry Mosakowskiej.

Klaudia El Dursi szerokiej publiczności dała się poznać jako uczestniczka ostatniej edycji „Top Model”. Czy sprawdziła się w roli prowadzącej? Zobaczcie, co powiedziała o niej jedna z kobiet, którą dobrze znamy z rajskiej wyspy.

View this post on Instagram

🥥

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Dokładnie 24 lutego miała premiera długo wyczekiwanego reality-show „Hotel Paradise”. Program, którego format bardzo przypominał uwielbiane „Love Island”, miał spore zadatki, aby okazać się hitem. Chociaż pierwszy odcinek nie zwiastował sukcesu, należy przyznać, że z odcinka na odcinek w programie zaczyna się dziać coraz więcej, pojawiają się sojusze, a nawet pierwsze kłótnie.

Jakiś czas temu, ku sporemu zaskoczeniu widzów, produkcja programu „Hotel Paradise” ogłosiła, że jego prowadząca została Klaudia El Dursi. Piękna modelka była uczestniczką ostatniej edycji „Top Model” i prowadzanie reality-show było dla niej wielkim debiutem oraz sporym wyzwaniem. Klaudia jeszcze w trakcie trwania „Top Model” wzbudzała ogromne emocje widzów i dała się zapamiętać, jako jedna z najbardziej barwnych postaci w historii show. Nic zatem dziwnego, że dostała szansę sprawdzenia się w nowej roli, gdyż jej nazwisko z pewnością przyciągnęło przed ekrany niejednego zaciekawionego widza.

View this post on Instagram

#sunsetlover 🌅

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi w oczach uczestniczki „Hotelu Paradise”

„Hotel Paradise” nagrywany był z lekkim wyprzedzeniem, dlatego uczestnicy, którzy wzięli udział w programie, powrócili już do Polski. Kilka dni temu miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN. Uczestnicy, którzy wzięli udział w show, również pojawili się na tym wielkim wydarzeniu.

Sandra Mosakowska jest jedną z atrakcyjnych kobiet, które zdecydowały się przeżyć przygodę życia na gorącej wyspie Bali. Piękna blondynka, którą możemy oglądać aktualnie w programie „Hotel Paradise”, również pojawiła się na prezentacji ramówki, aby promować show, w którym wzięła udział. W rozmowie z Party przyznała, że chociaż nie poznała dobrze Klaudii El Dursi, miała w niej spore oparcie.

„Niestety, nie miałam okazji spędzić prywatnie czasu z Klaudią, byliśmy cały czas na kamerach. […] Miałam niektóre sytuacje w rozmowie z nią, że czułam od niej ogromne wsparcie, więc to było bardzo w porządku wobec mnie”– powiedziała Sandra.

Czy według Sandry, Klaudia El Dursi sprawdziła się w roli prowadzącej?

„Jak ona się pojawiała, to zawsze były nerwy. Nie moje, tylko uczestników, które przenosiły się na mnie. Pod tym względem nas nie wyciszała. Ona ma spokojny charakter, który mi odpowiadał. Podobało mi się, jak prowadzi ten program” – dodała

Oglądacie „Hotel Paradise”? Jak Wam podoba się debiut Klaudia El Dursi jako gospodyni show?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry