Połącz się z nami

Klaudia El Dursi: [wiek, Top Model, Hotel Paradise, dzieci, Instagram]

Opisy gwiazd

Klaudia El Dursi: [wiek, Top Model, Hotel Paradise, dzieci, Instagram]

Klaudia El Dursi to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych osobowości telewizyjnych. Nie da się ukryć, że dotychczas zyskała już naprawdę dużą rozpoznawalność. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej kariery, a także życia prywatnego koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Klaudia El Dursi: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że gwiazda urodziła się 28 lutego 1989 roku. W związku z tym nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 32 lata. Egzotyczną urodę odziedziczyła po ojcu, który jest Libijczykiem, jednakże na świat przyszła w Bydgoszczy, gdzie z resztą do tej pory mieszka. Co ciekawe, przed rozpoczęciem kariery w telewizji pracowała jako krawcowa. Prywatnie  jest żoną i matką dwójki dzieci.

Zobacz także: Co wiemy o Beacie Oldze Kowalskiej?

Klaudia El Dursi: Top Model

O Klaudii zrobiło się głośno od momentu, w którym zgłosiła się do programu Top Model. Wtedy też jurorzy zdecydowali obdarować ją złotym biletem, a dzięki niemu zamieszkała bezpośrednio  w domu modeli, bez brania udziału w bootcampie. Mimo, że nie udało jej się zwyciężyć, zajęła 5 miejsce, a udział w programie zapewnił już start w świecie show biznesu. Okazuje się, że na swoim koncie ma również epizodyczne role w filmach i serialach. Oprócz tego, pojawiła się także jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego.

Klaudia El Dursi: Hotel Paradise

Modelka jest także prowadzącą jednego z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Mianowicie, od pierwszej edycji Hotel Paradise to właśnie ona występuje w roli gospodyni programu, która komunikuje się z uczestnikami. Niejednokrotnie oczarowała widzów swoimi kreacjami i oryginalną stylizacją. Niewątpliwie, długa rozłąka z najbliższymi spowodowana pracą na planie jest dla niej dużym wyzwaniem.

Prowadząca program Hotel Paradise

Klaudia El Dursi: Instagram

Prowadząca Hotel Paradise prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @klaudia_el_dursi. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 725 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry