Połącz się z nami

Klaudia El Dursi wspomina zmysłowy taniec! Żałuje, że udostępniła go w sieci?

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi wspomina zmysłowy taniec! Żałuje, że udostępniła go w sieci?

Nie tak dawno temu modelka pokazała na swoim Instagramie, jak uwodzicielsko porusza się w rytmie muzyki. Chociaż sporą większość internautów filmik rozgrzał do czerwoności, nie odbyło się również bez krytycznych komentarzy! Klaudia El Dursi wspomina zmysłowy taniec!

Zapewne spora większość obserwatorów Klaudii widziała jej zmysłowy taniec! Czy po czasie Klaudia żałuje, że pokazała go w sieci?

View this post on Instagram

#freedom 💙

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi większości widzów dała się poznać w ostatniej edycji programu „Top Model”. Jej uczestnictwo w show od początku wzbudzało sporo kontrowersji. Modelka, jako pierwsza w historii wszystkich ośmiu edycji, otrzymała Złoty Bilet, który zagwarantował jej pobyt w domu modelek i modeli. Czujni internautów zarzucali jej, że miała już związek ze światem show biznesu. Mimo że Klaudia nie wygrała programu, popularność jej osoby sprawiła, że rozwinęła skrzydła.

Niedawno informowaliśmy naszych czytelników, że Klaudia El Dursi została prowadzącą pierwszego sezonu programu „Hotel Paradise”. Modelka od pewnego czasu przebywa na wyspie Bali, gdzie kręcone są zdjęcia, które emitowane będą na antenie TVN7 już 24 lutego!

Klaudia El Dursi wspomina zmysłowy taniec!

To właśnie podczas pobytu na gorącej wyspie, gdzie Klaudia przygotowuje się do debiutu jako prowadząca, modelka pokusiła się o pokazanie swoim obserwatorom bardzo zmysłowego tańca. Uroda i talent taneczny Klaudii w zdecydowanej większości spodobały się internautom, ale znaleźli się i tacy, którzy mocno skrytykowali El Dursi. W rozmowie z Mateuszem Hładkim, która przeprowadzana została dla Dzień Dobry TVN, Klaudia przyznała, dlaczego pokazała swój zmysłowy taniec na Instagramie.

„Chciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film, jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera. Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, nie wiele tam widać” – zdradziła Klaudia

Pod filmikiem, który udostępniła modelka, pojawiły się komentarze z sugestiami, że jako mama dwójki dzieci, nie powinna pokazywać takich nagrać w sieci. Klaudia również odniosła się do tych uwag.

„Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro” – dodała modelka.

View this post on Instagram

#balimood

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

A jak Wam podobał się zmysłowy taniec Klaudii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry