Połącz się z nami

Klaudia El Dursi z Top Model – internauci ją hejtują!

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi z Top Model – internauci ją hejtują!

Klaudia El Dursi od pierwszego odcinka wzbudza skrajne emocje u widzów programu Top Model. Jedni ją uwielbiają, a inni nie mogą znieść. Ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało falę hejtu u internautów. Dlaczego tak się stało?

Klaudia El Dursi Top Model

Klaudia to pierwsze uczestniczka Top Model, która wygrała złoty bilet. W ten sposób w sekundę miała zapewnione miejsce w domu modelek! Nikt się jednak nie spodziewał, że 30-letnia kobieta ma za sobą taką historię. Okazało się bowiem, że uczestniczka Top Model uczestniczyła w rozbieranej sesji do magazynu Playboy! Większość internautów potępiała ją za to, jednak wśród jurorów dostała ogromne wsparcie. Część widzów nawet zarzuca im faworyzowanie początkującej modelki. Najnowsze zdjęcie Klaudii zamiast spowodować zachwyt, wywołało burzę na Instagramie. Zobaczcie sami dlaczego.

Klaudia El Dursi Instagram

Marcin Tyszka na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie początkującej modelki. Podpisał je w następujący sposób:

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do złotego biletu… @klaudia_el_dursi weszła na plan i rozwaliła system… Zgadzacie się ze mną? Obawiam się że w domu @topmodelpolskatvn może być bardzo gorąco, już od pierwszego dnia widać jak rodzą się „sympatie” między uczestniczkami
Stylizacja @ania_zeman

Jak widać, Marcin Tyszka nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Klaudia El Dursi zrobi zawrotną karierę. On może nie ma, lecz internauci tak i to wiele. Pod zamieszczonym zdjęciem od razu zaczęły pojawiać się nieprzychylne komentarze:

Skoro przez 10 lat nie wybiła sie w modelingu to i teraz tego nie zrobi, bo już jest na to za stara i nie ten typ urody. Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi. To widać. Poza tym, zdaje sie że Top Model ma promować nowe twarze i młode talenty a nie stare wyjadaczki

Fotograf stanął w obronie uczestniczki i odpowiedział na komentarz:

W tej edycji Top Model nie ma granicy wieku, jesteśmy super happy że pojawiła się uczestniczka która ma skończone 30 lat i dwójkę dzieci… Taka jest też teraz moda, otwarta na różne typy urody i wiek… Zobaczymy jak sobie Klaudia dalej poradzi… Ja się uważnie przyglądam, ale gratuluję odwagi, że zostawiła swoje ułożone życie by je zacząć od nowa z @topmodelpolskatvn

View this post on Instagram

#goodinblack ?

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi hejt internaurów

Jednak mimo usilnej obrony ze strony jurorów, internauci mają swoje zdanie co do uczestnictwa Klaudii w programie. Znaczna większość hejtuje Klaudię, tylko u nielicznych widzów ma wsparcie:

Juz po 4 odcinach odczuwam faworyzowanie tej osoby, tak samo srednio podobaja mi sie jej reakcje i wypowiedzi w stosunku do innych uczestnikow w ktorych daje do zrozumienia ze jest o range wyzej od innych.
Lepsze zdjęcia były a projektanci jej nie wybrali na pokaz!? Widocznie nie jest taka dobra

A wy co uważacie o osobie Klaudii w programie Top Model. Czy rzeczywiście zasługiwała na złoty bilet?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry