Połącz się z nami

Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie – opowiedziała o zdradzie!

Klaudia El Dursi

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie – opowiedziała o zdradzie!

Klaudia El Dursi udzieliła szczerego wywiadu, w którym odniosła się do słów Natalii Siwiec – aby znać życie trzeba zdradzić i być zdradzonym. Wyznanie modelki może Was zadziwić!

Życie zawodowe Klaudii

Klaudia El Dursi to obecnie jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Warto wspomnieć, że modelka rozpoczęła swoją medialną karierę występując w popularnym i uwielbianym przez widzów programie Top Model. Mimo, że Klaudia go nie wygrała, szybko zyskała sympatię widzów, którzy wspierali gwiazdę w rozwoju.

Kolejnym etapem w karierze Klaudii było, i jest po dziś dzień, prowadzenie randkowego programu Hotel Paradise. Trzeba przyznać, że modelka sprawdza się w tej roli idealnie, a zapewne wielu fanów reality show nie wyobraża sobie produkcji bez Klaudii.

Zobacz także: Finałowe stylizacje Klaudii w Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi w Hotelu Paradise

Trudno nie wspomnieć również o mediach społecznościowych, w których prezenterka i modelka działa bardzo aktywnie. Klaudia jest bowiem cenioną influencerką i prowadzi wiele kampanii reklamowych. Natomiast jeśli chodzi o życie prywatne, 32-latka jest szczęśliwą żoną oraz matką dwójki dzieci.

Zobacz także: Klaudia El Dursi w koronkowej sukience – znaleźliśmy tańszy zamiennik!

Zobacz także: Odważne zdjęcie Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi o zdradzie

Klaudia w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie. Odniosła się do słów Natalii Siwiec, która powiedziała, że trzeba zdradzić i być zdradzonym, aby poznać prawdziwe życie. Okazuje się, że Klaudia bardzo dobrze zna prawdziwe życie, bowiem doświadczyła zdrady z obu stron. Dodała również, że kobiety z roku na rok stają się coraz dojrzalsze i z perspektywy czasu na pewne sytuacje mogą lub mogłyby zareagować inaczej. Sama Klaudia wyznała również, że kiedy dowiedziała się o zdradzie, nie zabrakło łez.

„Należę do osób bardzo impulsywnych, ale szybko się wypalam. Ale należę też do osób, które nigdy nie proszą o swoje i nie walczą o swoje w sensie ja nigdy nie śmiałabym namawiać kogoś do siebie albo do mojej racji” – wyznała Klaudia w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.pl.

Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Klaudii El Dursi, YouTube Pomponika

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry