Klaudia Halejcio ozdobiła dom w barwy flagi Ukrainy. Po fali oburzenia usunęła post

28 lutego 2022
Przez: : W.M.

Klaudia Halejcio należy do grona gwiazd, które zdecydowały się realnie nieść pomoc Ukraińcom. Po powrocie z wakacji w geście solidarności ze wschodnimi sąsiadami podświetliła swój dom w barwy ukraińskiej flagi, niestety nie spotkało się z życzliwym przyjęciem i aktorka szybko usunęła post.

Wojna na Ukrainie

Od kilku dni trwa wojna na Ukrainie, w której agresorem jest Federacja Rosyjska. Nasi wschodni sąsiedzi zaciekle bronią swojego kraju, nie chcąc dopuścić do zajęcia przez Rosję niepodległego terenu.

Niestety sytuacja na Ukrainie z dnia na dzień robi się coraz bardziej dramatyczna. Ukraińcy apelują o pomoc, a swoje wsparcie dla nich okazuje wiele krajów z całego świata, w tym także Polska.

W Polsce z dnia na dzień przybywa uchodźców z Ukrainy, którzy szukają schronienia i opuszczają pogrążoną w wojnie ojczyznę.

Wsparcie dla Ukrainy napływa z wielu stron, a w pomoc dla wschodnich sąsiadów angażuje się także wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Klaudia Halejcio oświetliła dom

Jeszcze do niedawna Klaudia Halejcio razem z córką i partnerem przebywała na wakacjach w Dubaju. Po powrocie do Polski medialne doniesienie wyraźnie przytłoczyły aktorkę, która nie ukrywała swojego nastroju.

Zobacz także: Koncert Solidarni z Ukrainą. Justyna Steczkowska ruszyła z pomocą.

32-latka postanowiła jednak działać i wzięła się za organizowanie pomocy dla Ukraińców. Razem z partnerem przygotowywali paczki, którego trafią do potrzebujących.

„Wróciliśmy w bardzo ciężkim nastroju. Jeszcze dzisiaj będziemy pakowali paczki, które będziemy wysyłać. Totalnie jestem zdruzgotana, aż mi się ręce trzęsą. Strasznie to przeżywam i nie mogę normalnie funkcjonować. Robimy, co możemy, na ile jesteśmy w stanie. Chcemy wynająć mieszkanie dla rodzin, które nie mają się gdzie podziać. Codziennie zasypiam i mi się wydaje, że to jest jakiś pieprzony sen.” – mówiła na swoim Instagramie

Swoje wsparcie dla Ukrainy Klaudia postanowią wyrazić także w zupełnie inny sposób. Mama Nel pokazała internautom swoją ogromną willę, którą oświetliła w barwach flagi ukraińskiej. Niestety gest ten nie spotkał się z życzliwym przyjęciem i Halejcio musiała przeczytać pod zdjęciem wiele nieprzychylnych komentarzy, w których internauci zarzucili jej brak taktu.

Dom Klaudii Halejcio z barwami Ukrainy
Klaudia Halejcio oświetliła dom

Niedługo później Klaudia usunęła swój post.

Faktycznie, pokazywanie oświetlonej w niebieskożółte barwy ekskluzywnej willi za 9 milionów złotych było mało trafionym pomysłem?

źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej