Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu – dała siłę i nadzieję innym kobietom!

18 czerwca 2021
Przez: : MC

Klaudia Helejcio to świeżo upieczona mama. Nie ukrywa swojej radości związanej z macierzyństwem, jednak w ostatnim czasie zdecydowała się na nieco inny post. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje swoją poporodową bliznę.

Życie prywatne i zawodowe

Klaudia Halejcio to prężnie rozwijająca się aktorka, która swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiała mając zaledwie 4 latka. Zdobyła sławę występując w serialu Pierwsza miłość czy Złotopolscy. Gwiazda pojawiła się również Tańcu z gwiazdami i Dance Dance Dance, w których zaprezentowała swoje taneczne umiejętności. Obecnie prężnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie przeprowadza liczne kampanie reklamowe oraz współpracuje z wieloma markami.

Zobacz także: Klaudia Halejcio w sukience Honoraty Skarbek

Ciąża i poród

W połowie lutego Klaudia Halejcio zamieściła na swoim Instagramie post, w którym poinformowała, że wkrótce zostanie mamą. Opublikowała wówczas urocze zdjęcia z partnerem, pokazując zdjęcia z USG.

„Na taką role czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa!  Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa…. będę Mamą!” – napisała Klaudia.

Gwiazda regularnie relacjonowała swoją ciążę, a fani z zapartym tchem śledzili przygotowania Klaudii do nowej roli. Córeczka gwiazdy przyszła na świat 2 czerwca.

Zobacz także: Ciążowa sesja zdjęciowa Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu

Minęły 2 tygodnie od szczęśliwego rozwiązania. Świeżo upieczona mama aktywnie działa w mediach społecznościowych, publikując kolejne urocze kadry z maleństwem. Tym jednak razem dodała wyjątkową fotografię, na której wyeksponowała swoją bliznę po cesarskim cięciu.

“Moje ciało tyle wytrzymało 🥰❤️” – napisała w opisie zdjęcia Klaudia Halejcio, cytując piosenkę Ewy Farnej pt. Ciało.

Pod postem nie zabrakło komentarzy przepełnionych miłymi słowami. Zdjęcie Klaudii dało wiele nadziei i wsparcia przyszłym mamom.

“Piękna blizna 😍😍 piękna kobieta, mama 😍”

“Właśnie dałaś mi nadzieję, na moją że jakoś ją przetrwam 😍😍😍”

“Silna. Piekna. Inspirujaca. ❤️❤️”

“To najpiękniejsze zdjęcie, jakie w ostatnim czasie widziałam… wyraża więcej niż tysiąc słów ❤️❤️❤️” – czytamy w komentarzach.

Doceniacie szczerość i odwagę Klaudii?

źródło: Instagram Klaudiahalejcio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej