Połącz się z nami

Klaudia Halejcio urodziła! Szczęśliwa mama opublikowała nagranie ze szpitala

Klaudia Halejcio została mamą

News

Klaudia Halejcio urodziła! Szczęśliwa mama opublikowała nagranie ze szpitala

Klaudia Halejcio dołączyła właśnie do grona mam, które w 2021 roku przywitały na świecie swoje pociechy. Aktorka przez cały okres była bardzo aktywna i dzieliła się z internautami zdjęciami ciążowych krągłości a wielu jej fanów z niecierpliwością oczekiwało szczęśliwego rozwiązania. W końcu nastał ten dzień i maleństwo szczęśliwych rodziców jest już na świecie.

Baby Boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Grono świeżo upieczonych rodziców wciąż się powiększa, a kolejne gwiazdy wciąż ogłaszają szczęśliwą nowinę w bardzo różnorodny sposób. Jedną z gwiazd, która oczekiwała przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka była Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio ciąża

Klaudia Halejcio ogłosiła, że niedługo zostanie mamą dzięki swojemu profilowi na Instagramie. Aktorka, która słynie z pięknych zdjęć, które chętnie zamieszcza w sieci nie byłaby sobą, gdyby na ten specjalny moment nie stworzyła czegoś wyjątkowego.

Na profilu Instagramowym Klaudii Halejcio pojawiły się trzy, piękne, profesjonalne fotografie, na których wraz z partnerem ogłosili tą szczęśliwa nowinę. Aktorka we wpisie to zdjęć przyznała, że od zawsze marzyła by zostać mamą, wobec czego spełniło się jedno z jej największych marzeń.

„Na taką role czekałam całe życie!
To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa by wyrazić swoje szczęście!!!
Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa…. będę Mamą! ”

Od tego czasu Klaudia nadrabiała dodawanie ciążowych zdjęć oraz pokazywała, jak przygotowuje się na przyjście na świat swojego maluszka. Aktorka przygotowała również specjalne nagranie dla swoich fanów, w którym zdradziła, że zostanie mamą dziewczynka. Klaudia nie zdradzała natomiast jakim imieniem nazwie swoją pociechę.

Zobacz także: Klaudia zdradziła, płeć dziecka

Szczęśliwe rozwiązanie

Wielu fanów Klaudii Halejcio czekało na szczęśliwe rozwiązanie z wielką niecierpliwością. W końcu nastał ten dzień. Klaudia opublikowała filmik na swoim Instagramie zdradzając, że jej córeczka jest już na świecie! Maleństwo Klaudii przyszło na świat 2 czerwca.

„Jesteśmy już razem 🥳👩‍🍼❤️”

Serdecznie gratulujemy! Życzymy rodzicom wiele siły i spokoju w tym niezwykle wyjątkowym dla nich czasie!

Źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry