Połącz się z nami

Klaudia Halejcio w obłędnej kreacji! Musicie to zobaczyć.

Moda i uroda

Klaudia Halejcio w obłędnej kreacji! Musicie to zobaczyć.

Klaudia Halejcio w obłędnej kreacji ! Aktorka wyglądała przepięknie przy wigilijnym stole !

Klaudia Halejcio to znana polska aktorka. Jej życie od najmłodszych lat związane było z aktorstwem. Od 2000 do 2005 roku występowała na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie w przedstawieniu Uroczystość, po którym zbierała świetne recenzje. Największą sławę przyniosły jej występy w najbardziej znanych polskich serialach. Jej talent aktorski został szybko dostrzeżony przez producentów i nie mogło Jej zabraknąć w takich produkcjach jak: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Kasia i Tomek, Na wspólnej czy Przepis na życie.

29-latkę mogliśmy zobaczyć również w kilku filmach: Last minute, Wkręceni 2 czy w filmowym hicie Rafała Wieczyńskiego  Popiełuszko. Wolność jest w nas. Klaudia chętnie zapraszana jest do programów rozrywkowych m.in. Dance Dance Dance czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie poznała swojego partnera Tomasza Barańskiego. Niestety niedawno poinformowała wszystkich o zakończeniu w związku z tancerzem.

Klaudia Halejcio przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych Polek. Nic więc dziwnego, że Jej profil na portalu Instagram obserwuje ponad 280 tys. osób, a liczba ta stale rośnie. Aktorka często korzysta z portalu, gdzie chętnie udostępnia swoje zdjęcia. Fanki uwielbiają stylizacje Klaudii i dla wielu osób stała się inspiracją. Internauci okrzyknęli 29-latkę IKONĄ STYLU, co nas wcale nie dziwi.

Klaudia Halejcio w obłędnej kreacji !

Ostatnie, grudniowe dni sprawiają, że celebryci chętnie dzielą się zdjęciami w świątecznym klimacie. Tak samo było w przypadku Klaudii. Ostatnio dodane zdjęcie stało się HITEM. Aktorka pokazała się w obłędnej, czerwonej sukience, którą miała ubraną podczas wigilijnej kolacji. Pod zdjęciem fani zasypali aktorkę pytaniami, skąd pochodzi kreacja. Specjalnie dla Was odszukaliśmy piękną sukienkę. VALENTINA RED FIRE, bo tak nazywa się ten model pochodzi ze znanego sklepu aggi_pl, a cena, jaką musimy za nią zapłacić to 1390 zł. Sukienkę można ubrać zarówno na imprezę, jak i na eleganckie spotkanie. Model może nie należy do najtańszych, lecz efekt jest niesamowity.

A Wy jakie stylizacje wybrałyście podczas wigilijnej kolacji ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry