Połącz się z nami

Klaudia Halejcio zapowiada „Singles Day”!

Z życia gwiazd

Klaudia Halejcio zapowiada „Singles Day”!

Klaudia Halejcio zapowiada „Singles Day”! Klaudia za pomocą mediów społecznościowych zapowiedziała właśnie ważne dla niej święto poświęcone kobietom, które nie przebywają obecnie w związkach! Zobaczcie więcej informacji na ten temat!

Niecałe dwa miesiące temu informowaliśmy Was o 29 urodzinach Klaudii Halejcio. Polska aktorka telewizyjna i filmowa pochwaliła się wówczas swoim uroczym zdjęciem z sesji urodzinowej. Piękna 29-latka zapozowała na łóżku, wśród urodzinowych ozdób – więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Klaudia Halejcio zapowiada „Singles Day”!

Dziś Klaudia, za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych zapowiedziała ważne święto dla każdej singielki! Czy gwiazda również należy do ich grona?

Klaudia, występując w programie tanecznym „Taniec z gwiazdami” oprócz partnera tanecznego zyskała również miłość. Aktorka związała się ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim. Po pewnym czasie okazało się wówczas, że związek Halejcio i Barańskiego nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się po dwóch latach. Pewien czas temu aktorka widywana była w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Na tą chwilę nie mamy jednak potwierdzonych informacji, czy ktoś skradł jej serce.

Klaudia najnowszy wpis rozpoczęła od wytłumaczenia, na czym polega święto:

„Jeśli zapomniałyście, że jesteście silnymi i wartościowymi dziewczynami to natychmiast sobie przypomnijcie! Zwłaszcza, że już niedługo SINGLES DAY! Nadchodzi wielkie święto niezależnych, pewnych siebie i żyjących pełną piersią dziewczyn, które niczego się nie boją i wiedzą, czego pragną. ❤”

Następnie Halejcio zapowiedziała konkurs. Zachęciła swoje fanki i inne internautki, by podzieliły się w sieci celebrowaniem każdego dnia:

„Dla Wszystkich z Was, które potrzebują przebudzenia z jesiennej chandry i motywacji do działania, przygotowałam pełny dziewczyńskiego poweru konkurs z @douglas_polska. Pokażcie mi jak celebrujecie siebie każdego dnia i dodajcie zdjęcie na Instagramie z #YouAreMadeForLovingYou (…)”

Zapowiedzianemu konkursowi towarzyszy zdjęcie rozpromienionej Klaudii. Aktorka pozuje w przepięknym i stylowym wnętrzu.
Oczywiście jak zwykle wygląda fenomenalnie!

Fanki aktorki bardzo aktywnie zareagowały na konkurs zapowiedziany przez gwiazdę. W komentarzach zawrzało od pozytywnych słów skierowanych w stronę kobiety!

A Wy, co myślicie o święcie poświęconym singielkom? Weźmiecie udział w konkursie zapowiedzianym przez Klaudię Halejcio?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry