Połącz się z nami

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę! Nowy kolor czy ostre cięcie?

Klaudia Halejcio

Moda i uroda

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę! Nowy kolor czy ostre cięcie?

Klaudia postanowiła zmienić swoją fryzurę, a efektami pochwaliła się ze swoimi fanami. Nowy kolor, a może cięcie na krótko? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie, o czym mowa! Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę!

Klaudia Halejcio to polska aktorka. Swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 1994 roku. Znana jest głównie z ról w serialach telewizyjnych m.in.:  „Złotopolscy”, „Pierwsza miłość”, „Rezydencja”, „Przepis na życie” i „Hotel 52”. Klaudia ma na swoim koncie również kilka ról na deskach teatru.

W życiu prywatnym związana była z Tomaszem Barańskim, w latach 2014-2016. Mężczyznę poznała podczas treningów do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Następnie związała się z kolejnym mężczyzną, jednak w ubiegłym roku poinformowała o końcu związku. Zaledwie parę dni temu informowaliśmy Was o tym, że Klaudia przebywa obecnie w gorącej Grecji, a towarzyszy jej nowy partner:

„Nieoczekiwanie spotykasz kogoś przy kim się uśmiechasz 😍✨” – skomentowała swoje zdjęcie.

Klaudia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 369 tysięcy osób, a grono to ciągle się powiększa. Klaudia dzieli się ze swoimi fanami przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje zwykłą codzienność, fragmenty z życia zawodowego, liczne stylówki czy chwile podczas urlopu. Klaudia słynie również z różnych, zabawnych filmików. Praktycznie pod każdym postem znajdziemy liczne komentarze, w których fani kobiety komplementują jej wygląd.

Często informujemy Was o stylówkach Klaudii. Każdy kto choć trochę śledzi życie aktorki wie, że posiada ona świetny gust. Wie, jak łączyć ubrania by świetnie się prezentować. Parę dni temu rozpisywaliśmy się o jej przepięknej bluzce, w najmodniejszym fasonie tego sezonu – o tym TUTAJ!

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę!

Klaudia na jednym ze swoich najnowszych nagrań na InstaStory postanowiła pochwalić się swoją nową fryzurą. Aktorka nie zmieniła jednak ani koloru, ani długości swoich włosów. Jak się okazuje, Klaudii zdecydowała się na zrobienie sobie grzywki. Trzeba przyznać, że taka zmiana wyszła aktorce bardzo na plus, a w nowej grzywce jest jej niezmiernie do twarzy. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Jak podoba się Wam nowa fryzura Klaudii Halejcio?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry