Połącz się z nami

Klaudia Plesiak: [kim jest?, wiek, Miss Polonia, Instagram]

Opisy gwiazd

Klaudia Plesiak: [kim jest?, wiek, Miss Polonia, Instagram]

Klaudia Plesiak to jedna z kandydatek do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety w Polsce. Nie da się ukryć, że ma naprawdę realne szanse wygrać galę Miss Polonia 2020. Zanim jednak zmierzy się z pozostałymi dziewiętnastoma kandydatkami, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat. Jeśli jesteście ciekawi, przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Klaudia Plesiak: wiek

Z oficjalnej strony Miss Polonia dowiemy się, że Klaudia pochodzi z Łodzi. Należy do grona najmłodszych uczestniczek, bowiem ma dopiero 21 lat. Na co dzień studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz rozwija swoje pasje. Są to sport, a w szczególności siatkówka oraz wizaż. Okazuje się, że makijaże wykonuje nawet na klientkach, a efekty jej pracy możemy zobaczyć na profilach w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że robią one naprawdę duże wrażenie.

Klaudia Plesiak: Miss Polonia Województwa Polskiego

Jak do tej pory, Klaudia zdobyła już jeden tytuł podczas finałowej gali wyborów miss. Mianowicie, udało jej się wygrać koronę Miss Województwa Łódzkiego. To bez dwóch zdań dobry krok w stronę dalszego rozwoju kariery w branży modowej i urodowej. Wygrana dała jej przepustkę do startu w konkursie Miss Polonia. Po gali przyznała, że jest ogromnie zaskoczona, ale także szczęśliwa, ponieważ udało jej się osiągnąć jeden z założonych wcześniej celów.

Klaudia Plesiak: Miss Polonia

Warto zaznaczyć, że konkurs Miss Polonia jest jednym z najstarszych konkursów piękności na całym świcie. Podczas gali finałowej zmierzy się ze sobą aż dwadzieścia kobiet, które w poszczególnych rejonach Polski wywalczyły tytuł najpiękniejszej. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kiedy się odbędzie. Organizatorzy twierdzą, że będzie miało to miejsce na przełomie 2020 i 2021 roku. Jak oceniacie szanse Plesiak w rywalizacji z innymi kandydatkami?

Klaudia Plesiak: Instagram

Klaudia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @makeupbyclauddia. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 900 użytkowników. Jednakże, jesteśmy pewni, że liczba ta szybko wzrośnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry