Połącz się z nami

Klaudia Szafrańska: [kim jest?, wiek, kariera, piosenki, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Klaudia Szafrańska: [kim jest?, wiek, kariera, piosenki, mąż, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że Klaudia Szafrańska to jedna z piosenkarek, których kariera zaczyna dobierać coraz szybszego tempa. Trzeba przyznać, że już teraz może pochwalić się liczną grupą fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić na temat artystki, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez klaudia szafrańska🎙 (@laboleth)

Klaudia Szafrańska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Klaudia w 2020 roku skończyła 24 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Konina. Muzyka jest jej wielką pasją już od wielu lat. Warto dodać, że wokalistka bardzo ceni sobie prywatność i niemalże wcale nie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach.

Klaudia Szafrańska: kariera

Po raz pierwszy o Szafrańskiej zrobiło się głośno, kiedy wzięła udział w programie ,,X Factor’’. Pod okiem Tatiany Okupnik udało jej się zajść naprawdę daleko, a widzowie widzieli w niej faworytkę do wygranej. Jednakże, ostatecznie nie udało jej się zwyciężyć. Duży rozgłos przyniósł jej także występ w teledysku Quebonafide, czyli jednego z najbardziej popularnych raperów w Polsce. W utworze ,,Candy’’ usłyszymy także zwrotkę w jej wykonaniu.

Klaudia Szafrańska: piosenki

W 2012 roku, artystka założyła zespół Xxanaxx wraz z Michałem Wasilewskim. Razem wydali cztery albumy studyjne. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Szafrańska często pojawia się w utworach innych muzyków. Między innymi, mogliśmy zobaczyć ją we współpracy z Kalim, PlanBe, Sariusem oraz Mariką.

Klaudia Szafrańska: mąż

Okazuje się, że piosenkarka jest związana ze znanym aktorem. Mianowicie, jej partnerem jest Józef Pawłowski, znany szerszej widowni z ,,Miasto 44’’, ,,Belfer’’, czy ,,Diagnoza’’. Para jest już po ślubie, a przed ołtarzem stanęli w tajemnicy przed mediami w 2019 roku. Jednakże, jakiś czas później w sieci pochwalili się zdjęciami z tego ważnego dla nich dnia.

Klaudia Szafrańska: Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @laboleth. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 53 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry