Połącz się z nami

Kłótnia fanek Lewandowskiej i Chodakowskiej! O co poszło?

Lewandowska i Chodakowska

Zdrowie i dieta

Kłótnia fanek Lewandowskiej i Chodakowskiej! O co poszło?

Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska posiadają rzesze wiernych fanek, które z uporem śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych, a w razie jakichkolwiek ataków na swoje idolki stają za nimi murem. Zobaczcie kłótnie fanek trenerek, która wywiązała się pod jednym ze zdjęć. Kłótnia fanek Lewandowskiej i Chodakowskiej!

Zdrowy tryb życia w połączeniu z aktywnością fizyczną to priorytet wielu osób. Ludzie dbają o to, by świetnie się prezentować i dobrze czuć. Od pewnego czasu wielką popularnością cieszą się ćwiczenia w domu, które stały się świetną alternatywą dla treningów na siłowni. Na polskim rynku znajduje się bardzo liczna ilość trenerów i trenerek, którzy proponują społeczeństwu różne treningi. Dwie trenerki szczególnie wiodą prym, są nimi bezsprzecznie Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska – żadnej z Pań nie trzeba przedstawiać.

View this post on Instagram

FIGHTERZY💪👊CZAS NA WYRÓŻNIENIA – pierwszych 5 osób! Będzie wiecej… 🥰 Wiecie, że jak sobie tak usiadłam i zaczęłam liczyć ile czasu każda z Was poświęciła na nasze wspólne wyzwanie to nie mogłam ukryć wzruszenia. SERIO!🖐️❤️ Wiem, że warunki sprzyjały, że trzeba było siedzieć w domu, ale przecież można było wybrać kanapę…(?) Tym sposobem wyszło mi, że w WYZWANIU #TRAINATHOME wzięła udział niezliczona ilość osób, które trenowały średnio od 15 do 59 minut dziennie! Czyli blisko 30-40 godzin w miesiącu! WOW💪🤗 Byłabym szczęściarą, gdyby każda z 1,5000,000 użytkowników mojej appki (TAK!!! TYLE NAS JEST!! 🎉💥) @diet_training_by_ann wzięła udział w WYZWANIU 😇 Pewnie niebawem tak się stanie, mając tak zmotywowanych WOJOWNIKÓW na pokładzie😍 Każdego dnia czułam od Was wielką, pozytywną energię! DUMNAAAAA. To słowo, w trakcie wyzwania przewijało się w moim domu najczęściej! Nawet mój MĄŻ 🥰😜zaczął rozpoznawać większość z Was, tak często wspominałam o wyzwaniu🤭 hehhe i nawet mógł mi w wyborze🙈 Wybraliśmy: [email protected]_nut [email protected]_goska [email protected]_mami [email protected] [email protected] GRATULACJE!! …………… Czytając Wasze prywatne podsumowania wiem, że każda z Was coś wygrała dzięki temu wyzwaniu! Pozwólcie, że zostawię sobie niektóre filmy na pamiątkę❤️ część z nich chciałabym też opublikować u siebie na profilu. Mam nadzieję, że to zmotywuje pozostałych do zmiany swojego życia na zdrowsze. DZIĘKUJĘ❤️ i … do zobaczenia na macie! ps. Niedługo zabiorę się do rozpisania nowego wyzwania, z moim pełnym udziałem (live!). Kto już dziś deklaruje dołączenie do mnie?😎 Ps. Każda z wyróżnionych osób otrzyma prezent niespodziankę GIFTBY ANN: @phlov_by_anna_lewandowska @supermenu_by_anna_lewandowska @foods_by_ann @diet_training_by_ann Ps. BLUZA ZE ZDJĘCIA @lukaszjemiol 🤗 #wyzwanie #challengeworkout #annalewandowska #healthyteambyann #healthyteam

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Zarówno Ania, jak i Ewa od lat namawiają polskie społeczeństwo do przejścia na zdrową stronę życia. Obie proponują Polakom różnorodne treningi, które mają pomóc zyskać wymarzoną sylwetkę, a również przygotowują urozmaicone diety. Zarówno Lewa, jak i Choda organizują obozy dla swoich fanek, a również pozostają z nimi w ciągłym kontakcie.

Każda z trenerek w ciągu ostatnich lat zyskała rzeszę wiernych fanów, którzy z uporem śledzą aktywności swoich idolek w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że czasami zdarza się, że dochodzi do niemałych konfliktów między dwoma grupami. Tak stało się i tym razem!

Kłótnia fanek Lewandowskiej i Chodakowskiej!

Do kłótni wiernych fanów obu trenerek doszło pod jednym ze zdjęć Ani Lewandowskiej. Lewa dwa dni temu ogłosiła nowe wyzwanie „Fighter Challenge”. Na wyzwanie składają się autorskie treningi z programem treningowym z aplikacji Ani oraz treningi na live’ach.

Pod zdjęciem oprócz groma pozytywnych komentarzy można dostrzec kłótnie między fankami Ewy i Ani. Jedna z nich zarzuca Lewej „odgapienie” treningu na żywo od Ewy. Wierna fanka Ani natomiast stanęła za nią murem, broniąc jej oraz zwracając uwagę na sukcesy Lewandowskiej. Zobaczcie!

Na chwilę obecną żadna z trenerek nie odniosła się do komentarzy internautek.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry