„Kogel Mogel 4”: Które gwiazdy pojawiły się na premierze wyczekiwanego filmu?

4 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Na ten dzień czeka wielu fanów polskiej kinematografii. 7 stycznia do kin trafi kontynuacja uwielbianej przez widzów komedii. Które gwiazdy pojawiły się na uroczystej premierze filmu Kogel Mogel 4?

Kultowe komedia

Film Kogel Mogel pojawił się w telewizji w 1988 roku. Premiera komedii w reżyserii Romana Załuskiego stała się wielkim hitem, który do dziś rozbawia widzów. Rok później powstała kontynuacja filmu Galimatias, czyli kogel-mogel 2.

Dokładnie po 30 latach wielbiciele komedii zobaczyć mogli trzecią część filmu Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3. Już 7 stycznia do kin trafi kolejna część filmu opowiadająca o losach bohaterów doskonale znanym widzom z poprzednich części, w której pojawią się nowe wątki oraz postaci.

Film Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 w reżyserii Anny Wieczur, to jeden z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W kontynuacji kultowej komedii na ekranie nie zabraknie oczywiście filmowej Kasi, czyli Grażyny Błęckiej-Kolskiej oraz Zdzisława Wardejna, czyli pana Wolańskiego. Ponadto widzowie zobaczyć będą mogli także Ewę Kasprzyk, Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Katarzynę Skrzynecką czy Macieja Zakościelnego.

Zobacz także: Śmierć Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka znana z filmu Kogel Mogel nie żyje.

O czym opowiadać będzie najnowsza część filmu Kogel-Mogel?

Miłość Agnieszki, w której postać wciela się Aleksandra Hamkało oraz Marcina, którego gra Nikodem Rozbicki, rozkwita każdego dnia. Także Kasia i profesor Wolański są bardzo szczęśliwi. Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) wyczekuje chwili, w której dojdzie do ślubu jej jedynego wnuka. Co jeszcze wydarzy się w filmie? Kinowa premiera już 7 stycznia.

Premiera filmu Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4

Czwarta część komedii Kogel Mogel trafi do kin już za kilka dni. Tymczasem 4 stycznia odbyła się oficjalna premiera filmu w warszawskim Capitolu, na której pojawiło się wiele gwiazd, które zobaczymy w wyczekiwanej przed widzów komedii m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny czy Katarzyna Skrzynecka.

Ilona Łepkowska
scena z: Ilona Łepkowska, fot. Podlewski/AKPA
Maciej Zakościelny
scena z: Maciej Zakościelny, fot. Podlewski/AKPA
Zakościelny, Stalińska, Skrzynecka
scena z: Katarzyna Skrzynecka, Dorota Stalińska, Maciej Zakościelny, fot. Podlewski/AKPA
Grażyna Błęcka-Kolska,
scena z: Grażyna Błęcka-Kolska, fot. Podlewski/AKPA
Asia Jarmołowicz
scena z: Joanna Jarmołowicz, fot. Podlewski/AKPA
Ola Hamkało
scena z: Aleksandra Hamkało, fot. Podlewski/AKPA

źródło: Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz