Połącz się z nami

Kołcz Majk: [kim jest?, wiek, kariera, szkolenia, Instagram]

Opisy gwiazd

Kołcz Majk: [kim jest?, wiek, kariera, szkolenia, Instagram]

Kołcz Majk to bez dwóch zdań znana postać, która potrafi wzbudzać duże kontrowersje. Wiele osób zastanawia się, czym zasłynął, jak tak naprawdę się nazywa oraz jak przebiega jego kariera. Jeżeli wy również należycie do tego grona, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Kołcz Majk: wiek?

Wszyscy zainteresowani, kim jest popularny Kołcz Majk najwięcej informacji na jego temat mogą znaleźć w sieci. Otóż okazuje się, że jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Michał Wawrzyniak. Można tam również dowiedzieć się, że urodził się 10 kwietnia 1976 roku, w związku z czym ma 44 lata. Niewątpliwie, jego wiek może być dla wielu dużym zaskoczeniem. Ponadto, wiadomo że pochodzi z Kalisza.

Kołcz Majk: kim jest?

Wawrzyniak w przeszłości pracował w branży IT. Mimo, iż przynosiło mu to dobre zyski, zdecydował, że w życiu chce robić coś zupełnie innego.  Sam o sobie mówi, że jest osobą, która pomaga ambitnym ludziom zwiększać swój potencjał. Oprócz tego, jest biznesmenem, trenerem personalnym oraz doradcą biznesowym. Jego ideą jest hasło ,,Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko’’. Nie da się ukryć, że jego osoba wzbudza duże kontrowersje. Jest także twórcą największej w Polsce platformy VOD, na której znajdują się jego programy szkoleniowe. Okazuje się, że bierze czynny udział w akcjach społecznych i charytatywnych.

Kołcz Majk: kariera

Mężczyzna nie ukrywa, że spełnia się w branży szkoleniowej już od jakiegoś czasu. Jego zdaniem, ludzie potrzebują mentora i chętnie przekazuje im swoją wiedzę. Dotychczas, na rynku pojawiły się już trzy książki jego autorstwa, które okrzyknięto bestsellerami. Co ciekawe, dużą popularnością cieszą się również ich wersje przetłumaczone na język angielski. Jego motywacja trafia do setek tysięcy osób.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Kajk (@kolcz_majk)

Kołcz Majk: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @kolcz_majk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi ponad 52 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kk (@kolcz_majk)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry