Połącz się z nami

Kolega wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak! Piękny gest!

Z życia gwiazd

Kolega wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak! Piękny gest!

Bartek Jędrzejak w pięknych słowach wykazał swoje wsparcie dla koleżanki po fachu Agnieszki Woźniak-Starak, która od ponad dwóch tygodni pogrążona jest w wielkiej żałobie. Tekst chwyta za serca! Jest to bez wątpienia ogromne wsparcie. Zobaczcie, jak kolega wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak!

Choć od tragicznego wypadku, w wyniku, którego Piotr Woźniak-Starak zginął nad jeziorem Kisajno minęło już blisko trzy tygodnie to cała Polska nadal żyje tą ogromną tragedią.
Młody mężczyzna mający wielkie aspiracje, kochający życie w jednym momencie pożegnał się z całym życiem i odszedł na zawsze. Piotr pozostawił pustkę w sercach swoich rodziców, żony i przyjaciół.
Dramat ten odciśnie na sobie wielkie piętno w życiu jego najbliższych.

Żona Piotra – Agnieszka bez wątpienia przeżywa najtrudniejszy czas w swoim życiu. Kilka dni po śmierci mężczyzny para obchodzić miała swoją trzecią rocznicę ślubu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Kobieta milczy od czasu dramatycznego wypadku, jedyny sygnał z jej strony to chęć pożegnania się z ukochanym mężem:

„P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S.”,

Krótki przekaz schwytał za serce niejednego. Jak donoszą media Agnieszka pogrążyła się w żałobie, odsuwając się z medialnego życia. Trzy dni temu informowaliśmy Was, że miejsce prezenterki w „Big Brotherze”, które dotąd należało do Agnieszki przejmie Gabi Drzewiecka – o tym TUTAJ.

Kolega wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak!

Po śmierci milionera i producenta filmowego celebryci rozpoczęli lawinę wzruszających wspomnień. Na swoich profilach w mediach społecznościowych podzielili się ze światem wspomnieniami, które wiążą ich z Piotrem-przeczytacie o tym TUTAJ.
Gwiazdy nie zapominają o wielkim wsparciu dla Agnieszki, zdając sobie sprawę, jaką tragedię przechodzi.
Parę dni temu wzruszający wpis dodał Bartek Jędrzejak, który współpracował z Agnieszką przy ostatniej produkcji „Big Brother”. Kilka zdań wyciska miliony łez:

„Aga, wtedy Ty jak siostra dałaś energię i ramię. Dzisiaj jak brat chcę, żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas…. Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek.”

To piękny gest ze strony Bartka! Zgadzacie się z nami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry