Połącz się z nami

Kolejna wpadka Roxie Węgiel na Eurowizji Junior!

kolejna wpadka roxie węgiel

News

Kolejna wpadka Roxie Węgiel na Eurowizji Junior!

Kolejna wpadka Roxie Węgiel na Eurowizji Junior! Gwiazda myślała, że ma wyciszony mikrofon i powiedziała coś, co zadziwiło widzów i publiczność! Jak skomentowała wygrana swojej młodszej koleżanki?

 Roksana Węgiel jest zeszłoroczną zwyciężczynią finału Eurowizji Junior 2019. W tym roku młoda gwiazda miała zaszczyt poprowadzić  wraz z Aleksandrem Sikorą oraz Idą Nowakowską, galę finałową konkursu  Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. 

W tym roku po raz drugi na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentantka Polski- Viki Gabor. Chociaż decyzją jurorów 12-latka zajęła drugie miejsce, to w głosowaniu telewidzów nie miała sobie równych i zdeklasowała konkurencję i Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019!

Kolejna wpadka Roxie Węgiel na Eurowizji Junior!

Zwycięską statuetkę nowej zwyciężczyni, zgodnie z tradycją, wręcza zeszłoroczna laureatka. Zatem trofeum dla Viki Gabor wręczyła Roksana Węgiel. Roxie nie kryła emocji i bardzo ucieszyła się z wygranej swojej rodaczki:

„Jestem tak bardzo szczęśliwa. Gratulacje! Jestem z ciebie dumna”– powiedziała Roksana do Viki.  

Po czym prowadząca myśląc, że ma wyłączony mikrofon wypaliła do współprowadzących:

„O kurde! Ale czad”

Warto przypomnieć, że cała transmisja Eurowizji Junior była w języku angielskim i nawet jeśli miał pojawić się komentarz w języku polskim, był on zaplanowany i tłumaczony przez komentatorów stacji w innych krajach. Tym razem jednak komentarz Roksany był zupełnie nieplanowany więc widzowie z innych krajów nie zrozumieli jej „wstawki” .

Jednak nie ma co się dziwić, Roksana bardzo kibicowała swojej młodszej koleżance i liczyła na jej sukces. Emocje po ogłoszeniu wyników były tak wielkie, że Węgiel nie zdołała ich opanować. Jej komentarz świadczy jedynie o tym, jak bardzo się ucieszyła ze zwycięstwa Viki Gabor. Sama niejednokrotnie namawiała swoich fanów no to, żeby głosowali na 12-latkę. Jak widać jej prośby się opłaciły i po raz drugi z rzędu Polska stała się zwycięzcą Eurowizji Junior!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry