Połącz się z nami

Kolejne problemy Wiśniewskich! Mają ogromne długi!

News

Kolejne problemy Wiśniewskich! Mają ogromne długi!

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner na pewno nie będzie należał do prostych. Dziennikarze jednego z magazynów twierdzą, że w tle ich rozstania w grę wchodzą ogromne pieniądze, jednak nie do podziału, pomiędzy małżonkami, ale do oddania!

Dominika Tajner- Wiśniewska ledwie zakończyła swoją przygodę w „Tańcu z Gwiazdami”, a na jej głowę spadła jak grom z jasnego nieba wiadomość o tym, że czeka ją jeszcze rozwód. Wszystko wygląda na to, że Wiśniewski idzie na rekord i kolejny raz bierze rozwód. Plotki o rozwodzie pary to gratka dla portali plotkarskich i cały czas patrzą na ręce lidera „Ich Troje”. Co chwilę możemy przeczytać o tym, że Michał ma już nowy obiekt zainteresowań. Jednak w tle ich rozstania pojawia się coraz więcej informacji o tym, że Michał ma ogromne długi, których nie spłaca.

Jak dowiedział się „Fakt”, małżonkom nie będzie łatwo odciąć się od przeszłości, bo ciążą na nich wielomilionowe długi. Lata temu wzięli kredyt w SKOK Wołomin i do dziś nie oddali zadłużenia. Jak dowiedział się magazyn, Wiśniewski w 2006 roku wziął 2,8 miliona złotych kredytu, na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie. Z tej kwoty do lipca 2017 roku spłacił jedynie 600 tysięcy.

SKOK Wołomin ogłosił swoją upadłość w 2014 roku i kiedy zrobiło się o tym głośno, w 2018 roku sąd na wniosek Michała ogłosił jego upadłość konsumencką. Jak możemy usłyszeć od Stowarzyszenia odsetki Wiśniewskiego wciąż rosną, a on kredytu nie spłaca. Sam zainteresowany nie komentuje tych doniesień.

Dominika, jak podaje „Fakt” również zaciągnęła w SKOK-u kredyt na bagatela milion złotych, a jej zabezpieczeniem kredytu ma być nieruchomość w postaci działki. Z dokumentów wynika, że Dominika do tej pory nie spłaciła ani złotówki i w 2017 roku jej kredyt wynosił już 1 milion i 305 tysięcy złotych. Dominika na początku komentowała to w ten sposób „ Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści”, a następnie „Nigdy nie otrzymałam żadnych pieniędzy od SKOK” oświadczyła.

View this post on Instagram

Czasami potrafię być poważna… 😃😃😃

A post shared by Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska) on

Afera ze SKOK Wołomin jest jedną z największych w historii. Oburzenia z tego powodu nie ukrywają członkowie Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św. Michała, którzy poprzez upadek kasy w 2014 roku stracili swoje oszczędności. Zdaniem Stowarzyszenia, Wiśniewscy byli na tak zwanej liście kredytobiorców VIP. Oskarżają, że wielu kredytobiorców z tej listy, z pełną świadomością brało kredyt z przekonaniem, że nie będzie musiała go spłacać.

Często mówi się, że nic tak nie cementuje małżeństwa, jak wspólny kredyt. Jednak jak możemy zauważyć na przykładzie Wiśniewskich, jest to totalnie nietrafione powiedzenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry