Połącz się z nami

Kolejne ZWOLNIENIE w TVP! Tym razem padło na ZNANEGO prezentera! „Niezbyt eleganckie rozwiązanie”!

News

Kolejne ZWOLNIENIE w TVP! Tym razem padło na ZNANEGO prezentera! „Niezbyt eleganckie rozwiązanie”!

TVP przeprowadza w swoich szeregach kolejne zmiany. Tym razem zwolniło się miejsce w popularnym programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie po 10 latach Michał Olszański został zwolniony w trybie natychmiastowym! Ma wielki żal do produkcji! Co było powodem jego zwolnienia? Zobaczcie!

Michał Olszański prowadził program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie” od ponad 10 lat. Teraz jak się okazuje, został zwolniony w trybie natychmiastowym. Gospodarz programu nie kryje swojego zdziwienia i żalu z takiego obrotu sprawy. Dlaczego stacja postanowiła się rozstać po takim czasie z prezenterem?

Programy śniadaniowe przechodzą najwidoczniej wielkie rewolucje. Nie tak dawno pisaliśmy o odejściu z „Dzień Dobry TVN” Magdy Mołek i Marcina Mellera. Możecie o tym przeczytać TUTAJ! Jak się okazało w programie „PnŚ” nie zobaczymy Michała Olszańskiego, który program prowadził od wielu lat wraz z Moniką Zamachowską. Jak sam prezenter powiedział, nawet jego samego zdziwił taki obrót sprawy i kompletnie się tego nie spodziewał.

Olszański o swoim zwolnieniu opowiedział portalowi „Wirtualne Media”. Został on wezwany na rozmowę z szefową agencji kreacji rozrywki i oprawy w TVP, Anną Cyzowską, która poinformowała go o nadchodzących zmianach i że już więcej nie będzie on gospodarzem programu. Jak skomentował to Olszański?

„Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie”– powiedział portalowi.

A jaki jest powód jego zwolnienia?

Na ten temat jest parę teorii, a w mediach mówi się, że najważniejszym z powodów zwolnienia Michała mógł być wywiad, którego dziennikarz udzielił portalowi „Na Temat” zaraz po wizycie Prezesa Jarosława Kaczyńskiego w „PnŚ”.

„Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. “Pytanie na śniadanie” to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek, nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja„- skomentował przyjście Kaczyńskiego do programu śniadaniowego.

Nie minęło za wiele czasu, a dziennikarz otrzymał nieformalny zakaz wypowiadania się w mediach, a teraz doszło do jego zwolnienia!

Michał współpracował z programem w ramach działalności gospodarczej i dlatego nie obowiązywał go termin wypowiedzenia. Jego rozwiązanie umowy odbyło się w trybie natychmiastowym! To już kolejny prezenter, który żegna się z TVP. Jak również wiadomo, stację opuściła Barbara Kurdej-Szatan, która też nie kryła swojego rozczarowania na temat tego, jak Telewizja Polska się z nią pożegnała! Przeczytać na ten temat możecie TUTAJ!

Kto w takim razie zasiądzie u boku Moniki Zamachowskiej i dostanie szansę na poprowadzenia programu? Tego jeszcze nie wiadomo !

Co sądzicie o takim pożegnaniu się z prezenterem, który współtworzył ten program od tak wielu lat?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry