„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Nie tylko Kacper Kuszewski odchodzi z programu? Kto jeszcze?

16 lipca 2021
Przez: : W.M.

Już niebawem widzowie zobaczyć będą mogli kolejną edycje programu Twoja twarz brzmi znajomo. Okazuje się, że fanów show czekają wielkie zmiany. Niedawno okazało się, że programem żegna się Kacper Kuszewski, a teraz media informują o innej gwieździe, której zabraknie w nowej edycji. Kolejny juror odchodzi z Twoja Twarz brzmi znajomo?

Kacper Kuszewski odchodzi z programu

Już we wrześniu widzowie stacji Polsat zobaczą kolejną 15. edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo. Dotychczas produkcja przedstawiła sześć z ośmiu gwiazd, które zdecydowały się na udział w programie. W nowej edycji show, w którym uczestnicy mają za zadanie wiernie odwzorować, zarówno wokalnie, jak i wizualnie występy artystów nie tylko z Polski, ale i świata. Zobaczymy między innymi Basię Kurdej-Szatan, Roberta Janowskiego, Paulinę Sykut-Jeżynę, Katarzynę Łaskę, Tomasza Ciachorowskiego oraz Adama Zdrójkowskiego. Pozostała dwójka uczestników wciąż pozostaje zagadką.

Niedawno okazało się, że w nowej edycji TTBZ zabranie Kacpra Kuszewskiego, który jako juror programu oceniał występy uczestników w sześciu ostatnich edycjach.

„Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1 😄

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu.” – czytamy na oficjalnym profilu TTBZ

Kolejny juror odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Kilka dni temu fanów programu Polsatu czekało ogromne zaskoczenie. Po sześciu sezonach, w których Kacper Kuszewski oceniał występy uczestników Twoja Twarz Brzmi znajomo, poinformowano, że jego miejsce zajmie Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Kto wystąpi w 15 edycji TTBZ?

Wiele wskazuje na to, że nie tylko Kuszewski pożegna się z posadą w muzycznym show. Jak informuje portal Pomponik, kolejną gwiazdą, której ma zabraknąć w 15. edycji programu, jest Adam Strycharczuk.

„Mogę powiedzieć, że w programie nie zobaczymy już Adama Stycharczuka. Szykuje się zmiana wśród jurorów, ale nie znam na razie nazwiska” – twierdzi informator portalu

Strycharczyk jest zwycięzcą 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a jako juror pojawił się w programie dwukrotnie.

Plotki okazały się prawdą. Na oficjalnym profilu programu pojawiła się informacja potwierdzająca wcześniejsze spekulacje. Adam ogłosił, że odchodzi i podziękował zarówno widzom jak i wszystkim osobom związanym z produkcją:

“Specjalna wiadomość od Adama Strycharczuka: Drodzy Widzowie @twojatwarzbrzmiznajomo , ktoś kiedyś zaśpiewał: “Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie”. Ostatnie dwa lata spędzone w programie to był dla mnie niesamowity czas pełen nowych doświadczeń, cudownych znajomości, tony emocji oraz niezapomnianych przeżyć, które pozwoliły mi przełamać w sobie bardzo wiele. Dziękuję, że byliście ze mną ❤️(…)”

Cały wpis Adama znajdziecie TUTAJ.

Zaskoczeni?

źródło: Pomponik, Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej