Połącz się z nami

Kolekcja butów Joanny Jędrzejczyk robi wrażenie! Tego o niej nie wiedzieliście!

Moda i uroda

Kolekcja butów Joanny Jędrzejczyk robi wrażenie! Tego o niej nie wiedzieliście!

Joanna Jędrzejczyk na swoim Instagramie pochwaliła się swoją kolekcją butów. Bez wątpienia wiele kobiet może jej pozazdrościć. Jak widzimy, niejedna gwiazda nie ma tak imponującej kolekcji, jak nasza wojowniczka! Zobaczcie, bo kolekcja butów Joanny Jędrzejczyk robi wrażenie!

O Joannie Jędrzejczyk zrobiło się ponownie głośno po jej walce z Chinką, Weili Zhang. Obie panie dały znakomity występ w klatce, a ich walka została uznana za najlepszy kobiecy pojedynek w historii. Po walce w sieci zaczęły krążyć dosyć przerażające zdjęcia naszej zawodniczki, ponieważ w tym pojedynku bardzo ucierpiała jej twarz. Jak możemy teraz zobaczyć, wszystko wraca do normy, a sama Joanna na bieżąco informuje swoich fanów na temat stanu swojego zdrowia:

„Rany powojenne z 7. marca jeszcze się goją, ale dzisiaj kamuflaż pełną parą nie tylko na ubraniu, ale i na buziaku.🤕😃 Mój fizjo zawsze mówi, że na mnie wszystko „goi się jak na psie”.🐶🚑”

View this post on Instagram

🇵🇱. Rany powojenne z 7. marca jeszcze się goją, ale dzisiaj kamuflaż pełną parą nie tylko na ubraniu, ale i na buziaku.🤕😃 Mój fizjo zawsze mówi, że na mnie wszystko „goi się jak na psie”.🐶🚑 Nie brzmi to dobrze, ale znaczenie jak najbardziej dobre.👍🏼 Wczoraj musiałam odbyć „przeglad” ciała u @kamiliwanczyk , aby mieć pewność, że siniaki, które czasami mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, odpowiednio się wchłaniają.🥺 Finalnie postanowiliśmy nałożyć na buziaka tape, który pomoże mi szybciej wróci do pełni sprawności.😁 Jak Wasz dzień?🤗 Nie zwariowaliście jeszcze w czterech ścianach?😜 🇺🇸. The post-war wounds from March 7th are still healing, but today I decided to wear full clothes&face camouflage.🤕😃 My physical therapist always says that I "heal like a dog".🐶🚑 Maybe it doesn't sound good, but definitely has a positive meaning.👍🏼 Yesterday I had to do a "body check" with @kamiliwanczyk to make sure that the bruises, which can sometimes be dangerous, are getting properly absorbed.🥺 Eventually, we decided to use some tape to help me get back in shape faster.😁 How’s your day?🤗 Hope you're not going crazy locked in four walls?😜 👸🏻 #armygirl #camouflage #camouflaged #camouflagejacket #zara #taping #kinesiotaping #war #battle #ufc248 #speedrecovery #healingprocess #wmma #ufc

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Po powrocie do kraju Joanna ma dużo czasu na powrót do formy sprzed walki, ale również na domowe porządki. Jak się okazuje, najwięcej czasu bez wątpienia zajmie jej posprzątanie pokoju, w którym możemy zobaczyć mnóstwo pudełek z butami! Zobaczcie!

Kolekcja butów Joanny Jędrzejczyk robi wrażenie!

Joasia na swoim Instagramie pokazała filmik i jak podkreśliła, przyszedł czas na posprzątanie tego bałaganu. Wszystko wskazuje na to, że Jędrzejczyk jest miłośniczkom sneakersów, bo ma ich tyle, że spokojnie mogłaby otworzyć sklep ze sportowym obuwiem.

Pod filmikiem wielu internautów dopytuje, czy nie chciałaby sprzedać parę par obuwia. Jak również możemy się dowiedzieć, to nie jedyna kolekcja jaką posiada:

„Jasaaaaaaaaa!!!! Butolandia!!!! 😂”

„Jak jest możliwość, to ja też kupię od mistrzyni💪 jakie są rozmiary?”

Nie od dziś wiadomo, że Joasia jest zapaloną miłośniczką butów, jak pewnie niejedna kobieta. Niemniej jednak zapewne wiele z Was chciałoby mieć tak imponującą kolekcję! Nic tylko pozazdrościć!

Wiedzieliście, że Joanna Jędrzejczyk jest tak wielką miłośniczką butów?

View this post on Instagram

Hot in here🧖‍♀️ #recovery #sauna

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry