Połącz się z nami

Kolekcja obuwia Magdy Pieczonki. Wizażystka idzie w ślady Natalii Siwiec? Zobaczcie!

Kolekcja obuwia Magdy Pieczonki

Moda i uroda

Kolekcja obuwia Magdy Pieczonki. Wizażystka idzie w ślady Natalii Siwiec? Zobaczcie!

Wizażystka podziękowała ostatnio na Instagramie swoim obserwatorom za to, że doceniają ją za ciekawe stylizacje. W związku z tym zapowiedziała również, że nadchodzi coś nowego. Powstanie bowiem autorska kolekcja obuwia Magdy Pieczonki dla znanej marki. Czyżby wizażystka szła w ślady swojej przyjaciółki Natalii Siwiec? Zobaczcie!

Fanki programu Mai Sablewskiej emitowanego w stacji TVN Style „Sablewskiej Sposób na modę” z pewnością pamiętają Magdę Pieczonkę. Była ona tam czołową wizażystką, która pomagała w metamorfozie uczestniczek. Między innymi ten program sprawił, że Magda jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych makijażystek gwiazd.

Pieczonka zadebiutowała jako wizażystka podczas „Eska Music Awards”. Później mogliśmy obserwować efekty jej pracy w wielu produkcjach telewizyjnych. Pieczonka współpracuje z wieloma znanymi osobami polskiego show-biznesu. Prowadzi także swój kanał na You Tube, gdzie przedstawia często, jak krok po kroku wykonać perfekcyjny make-up. Jest również autorką poradnika, w którym zdradza swoje makijażowe triki.

Wizażystka współpracuje dodatkowo z licznymi markami. Na przykład z marką kosmetyczną AA stworzyła swoją własną linię kosmetyków o nazwie AA Hollywood Glow. Razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan, a także Natalią Siwiec jest również ambasadorką marki biżuteryjnej Zozodesing.

Powstanie kolekcja obuwia Magdy Pieczonki

Magda także bardzo prężnie prowadzi swoje media społecznościowe, co ciekawe jeden z profili na Instagramie poświęciła wyłącznie stylizacjom (@about_fashion_magdapieczonka) Z pewnością właśnie jej wyczucie stylu sprawiło, że dostała szansę stworzenia własnej kolekcji butów, wspólnie z marką Carinii.

”Dziewczyny, wiele z Was pisze mi, że często inspirujecie się moim stylem. Są to bardzo miłe słowa, za które bardzo Wam dziękuję. ❤️ Dlatego idzie nowe!✨ Wspólnie z @cariniifabrykaobuwia stworzymy kolekcję obuwia, którą będę miała możliwość zaprojektować 👢. Szczerze, kiedyś nie ośmieliłabym się marzyć o czymś takim, a jednak… Życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, czym nas zaskoczy i co się wydarzy 😍 ” napisała Magda

Warto przy tej okazji wspomnieć, że od jakiegoś czasu ambasadorką marki Carinii jest Natalia Siwiec, która dodatkowo również od kilku już sezonów, we współpracy z marką, projektuje swoje modele. Teraz do niej ma dołączyć Magda Pieczonka, która tak zapowiada własną kolekcję:

Będzie to kolekcja totalnie w moim stylu. Kto mnie zna, ten wie co lubię ☺️ Stylowa wygoda, chyba tak mogę to nazwać 😁. Mam nadzieję, że Was zaskoczę, pozytywnie oczywiście! 🔥”

Obserwatorzy na Instagramie Magdy, na to wszystko zareagowali bardzo entuzjastycznie:

“Wow Madziu gratulacje w pełni na to zasłużyłaś 😘😘”

“Gratulacje❤️Zawsze wyglądasz cudnie”

“To będzie HIT 🔥🔥🔥🔥 nie mogę się doczekać 😍”

“Na pewno będzie sztos”

I co wy na to?

My dołączamy do gratulacji i już nie możemy się doczekać, co zaproponuje w swojej kolekcji Pieczonka!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry