Połącz się z nami

Totalna metamorfoza Ewy Chodakowskiej! Jeszcze nigdy tak nie wyglądała!

Moda i uroda

Totalna metamorfoza Ewy Chodakowskiej! Jeszcze nigdy tak nie wyglądała!

Niedługo pierwszy dzień wiosny i z tej okazji Ewa Chodakowska postanowiła zaszaleć i kompletnie zmieniła fryzurę! Jak wygląda? Mamy zdjęcie!

Aktualnie trenerka polskich kobiet przebywa w Grecji, gdzie wypoczywa i ładuje akumulatory na kolejne tygodnie metamorfoz. Po wyczerpującym okresie oraz konflikcie z Pauliną Krupińską, Ewa zapragnęła zmiany nie tylko otoczenia, ale postawiła również na zmianę image!

Chodakowska ścięła swoje długie blond włosy. Teraz trenerka ma krótkie włosy do ramion. O swojej metamorfozie poinformowała swoich fanów na Instagramie. Ewa wrzuciła zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej idealną figurę i nową fryzurę. 

„Ostre cięcie na wiosnę” #newchapter– tak skomentowała swoją zmianę wizerunku.

Pod postem Ewy już roi się od pozytywnych komentarzy. Fanki Chodakowskiej są zachwycone jej nowym wyglądem:

 „Ewka wyglądasz genialnie. Super cięcie. ???

„Wooooooow! Mega! Od razu wydajesz się weselsza! „

„WOW ❣ Mega ❣ Zainspirowałaś mnie tą zmianą ?❤?

„Pięknie Ci w tych włosach ?

Chyba pierwszy raz w takiej fryzurze możemy podziwiać Ewę Chodakowską. Co prawda eksperymentowała z kolorem, ale  dotychczas nie zdecydowała się na ścięcie swoich długich włosów.  Trenerka tym samym rozpoczęła nowy rozdział. Trenerka podkreśliła w jednym z komentarzy, że zapowiadała, że w 2019 roku szykują się zmiany. Już nie możemy doczekać się, co takiego jeszcze przygotowała dla nas Ewa w tym roku!

Trzeba przyznać, że zmiana wyszła Chodakowskiej na dobre i w nowej fryzurze wygląda obłędnie. A Wam jak się podoba ta metamorfoza?  

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry