Połącz się z nami

Konflikt Krupińskiej i Chodakowskiej może mieć finał w sądzie? Paulina wydała oświadczenie!

Rozrywka

Konflikt Krupińskiej i Chodakowskiej może mieć finał w sądzie? Paulina wydała oświadczenie!

W ostatnim odcinku „Dance, Dance, Dance” z programem musiały pożegnać się aktorka Klaudia Halejcio i modelka Paulina Krupińska. Taneczne show budzi ogromne emocje wśród jego fanów, a podsycenie temperatury zapewnił nam konflikt jurorki Ewy Chodakowskiej z uczestniczką programu Pauliną Krupińską. Teraz modelka wydała oświadczenie w sprawie konfliktu ze znaną trenerką.

W jednym z odcinków tanecznego show doszło do potyczki słownej pomiędzy wspomnianymi paniami. Ewa Chodakowska, debiutująca w roli jurora, zarzuciła Paulinie Krupińskiej, że ta nie przykłada się do treningów, a wszystko w życiu przychodzi jej łatwo. O konflikcie pomiędzy paniami zrobiło się głośno, ponieważ narodził się on na naszych oczach, a na następny dzień przeniósł się do mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku niskie noty jurorów spowodowały, że Klaudia i Paulina musiały opuścić program i nie pomógł im nawet solowy taniec Klaudii, która dostała za niego wysokie noty. Krupińska na pożegnanie powiedziała w stronę jurorów parę przykrych słów:

„Punktacja wasza jurorzy była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia. Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem”.

Jurorzy uznali, że ten komentarz był nie na miejscu, a modelka zareagowała niesprawiedliwie i bardzo emocjonalnie.

Już po zakończeniu swojego udziału w „Dance, Dance, Dance” Paulina poprosiła media o zakończenie tej słownej przepychanki. Ma dość dyskusji na ten temat i poinformowała za pomocą magazynu „Flesz”, że teraz sprawą będzie się zajmował jej adwokat.

„Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc, zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych”.

Konflikt pomiędzy dwiema paniami na pewno podzielił fanów tanecznego show na pół. Jedni staną murem za modelką, natomiast drudzy z pewnością będą wspierać trenerkę i świeżo upieczoną jurorkę programu.

Śledzicie program „Dance, Dance, Dance”? Co myślicie o konflikcie uczestniczki z jurorką?  My mamy nadzieję, że obydwie panie dojdą do porozumienia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry