Połącz się z nami

Konflikt Margaret i Szpaka trwa?! Jest komentarz jurorów „Voice of Poland”!

Z życia gwiazd

Konflikt Margaret i Szpaka trwa?! Jest komentarz jurorów „Voice of Poland”!

Konflikt Margaret i Michała Szpaka na planie muzycznego programu „Voice of Poland” to wymysł mediów, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Młodzi muzycy postanowili odnieść się do plotek na ten temat! Znamy przyczynę nieporozumienia!

Nowy skład jury

W nowej edycji muzycznego talent- show „Voice of Poland” produkcja postawiła na młodych jurorów. Do dotychczasowej ekipy: duetu Afromentali- Barona i Tomsona oraz Michała Szpaka, dołączyło dwoje nowych, młodych wokalistów. Na fotelach jurorskich po raz pierwszy zasiądą Margaret oraz Kamil Bednarek.

View this post on Instagram

Ałuuu @voiceofpoland @michal_szpakofficial @kamilbednarek @alekbaron @tomsoniziofficial #voiceofpoland

A post shared by Margaret (@margaret_official) on

Konflikt Margaret i Szpaka

Nowy sezon programu jeszcze się nie zaczął, a już wzbudza kontrowersje. Do mediów trafiły informacje o konflikcie Michała Szpaka i Margaret. Rzekomym powodem kłótni miało być „panoszenie się” piosenkarza i wtrącanie w wypowiedzi artystki. Sugerowano, że Michał poczuł się za pewnie w młodszym towarzystwie sędziów i pozwala sobie na lekceważenie ich wypowiedzi.

Komentarze Margaret i Michała

Młodzi artyści postanowili odnieść się do krążących plotek i wyjaśnić co tak naprawdę było przyczyną nieporozumienia:

Ej Pisiolka powiedz mi, co to ma znaczyć? Powiedz mi? (…) Czy to prawda, że ja Cię przytłaczałem w 10 edycji Voice podczas nagrań? Tak? Powiedz prawdę! Pokaż swoją twarz!”- pyta Szpak naswoim Instastory.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/michal_szpakofficial/

Na odpowiedź Margaret nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka wyjaśniła, że rzeczywiście ma żal do artysty, ale o zupełnie coś innego:

No Michał Szpak ja Ci teraz powiem prawdę. Powiem Ci całą prawdę. Faktycznie troszkę mnie przytłaczałeś, ponieważ to nie jest miłe, kiedy Ty Michał Szpak mężczyzna, ma fajniejsze włosy ode mnie. Taka jest prawda ode mnie moi drodzy.” – odpowiedziała w swojej relacji Margaret.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/margaret_official/

Ponadto, wokalista na swoim profilu na Instagramie zamieściła wpis, co tak naprawdę myśli o Michale:

Ej guys, luźne gacie. W sieci mnóstwo przeinaczeń. Michał kolorowym jest ptakiem. Pozdro dla Szpaka, tyle w temacie.”

Podsumowując, nie ma mowy o żadnym nieporozumieniu!  Bez wątpienia konflikt pomiędzy jurorami to tylko wymysł mediów, a atmosfera panująca podczas nagrań jest jak najbardziej przyjazna!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry