Połącz się z nami

Konflikt Nowakowskiej i Egurroli zza kulisami „DDD”. Atmosfera robi się napięta…

Konflikt między Agustinem Egurrolą a Idą Nowakowską

Rozrywka

Konflikt Nowakowskiej i Egurroli zza kulisami „DDD”. Atmosfera robi się napięta…

Podczas pierwszego odcinka programu Dance Dance Dance doszło do nietypowej sytuacji między jurorami. Solowy taniec Roksany Węgiel poróżnił Idę Nowakowską i Agustina Egurrolę. Czy to początek wielkiej afery w nowej edycji tanecznego show Telewizji Polskiej? Konflikt Nowakowskiej i Egurroli zza kulisami DDD.

Dance Dance Dance

Trzecia edycja tanecznego programu DDD właśnie się rozpoczęła. Za nami dwie, które w szybkim czasie zyskały masę fanów. Pierwszą z nich wygrała Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Drugą natomiast Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli tak zwani FitLoversi.

Zmiany w składzie jurorskim

Trzecia edycja wzbudziła ogromne zamieszanie jeszcze przed rozpoczęciem. Okazało się wówczas, że włodarze rezygnują z Anny Muchy i Roberta Kupisza. Informacja, kto zastąpi ich miejsce długo została osnuta tajemnicą. Choć spekulowano o różnych nazwiskach, wybór padł na Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę.

Pierwszy odcinek – kłótnia między Agustinem a Idą

Podczas pierwszego odcinka tancerze zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i od razu zostali poddani surowej ocenie jury, a szczególnie Agustina. Wyjątkowo pod lupę wzięto Roksanę Węgiel, która już na wstępie została poinformowana o tym, że ma wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Egurrola surowo ocenił solowy występ Roxi, nazywając go „szkolnym” i „nudnym”. To bardzo nie spodobało się Idze, która stanęła w obronie artystki. Nowakowska pocieszała Roksanę, przyznając głośno, że Agustin przesadza w swojej ocenie. Jak się okazuje, konflikt Nowakowskiej i Egurroli miał swoją kontynuujące zza kulisami:

Jak podaje Pudelek tancerce nie spodobała się zbyt surowa ocena Węgiel, a również to, że Agustin przywołał Roksanę do porządku, kiedy chciała mu przerwać. Nie zamierzała ukrywać swojej złości:

„Po ostatnim nagraniu Nowakowska obraziła się na Egurrolę. Miała muchy w nosie, wyszła za kulisy. Nie odzywała się do niego przez pewien czas, za to, jak zachował się w stosunku do Węgiel”

Ida zarzuciła swojemu koledze, że naraża ją na dodatkowy stres, który może źle wpływać na jej ciążę:

„Zarzuciła mu nawet to, że naraża ją swoim niesprawiedliwym zachowaniem na niepotrzebny stres. Ida jest w ciąży, zgodziła się na nagrania, ale chce pracować w dobrych warunkach w atmosferze szacunku i przyjaźni.”

Agustin i Ida porozmawiali, dochodząc do porozumienia, jednak jak donosi źródło, niesmak pozostał.

Myślicie, że to nie pierwsza tego typu napięta atmosfera między jurorami?

Zobacz także: Egurrola skomentował swoją surową ocenę uczestników podczas pierwszego odcinka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry