Koniec wielkiej przygody Chajzera i “Dzień Dobry TVN”?!

3 grudnia 2019
Przez: : J.J

Koniec wielkiej przygody Chajzera i “Dzień Dobry TVN”?! Fala hejtu przybiera na sile w związku z niewłaściwym zachowaniem Filipa Chajzera. Niektórzy domagają się nawet usunięcia prezentera z pełniącego stanowiska! Zobaczcie więcej na ten temat!

Odcinek “Dzień Dobry TVN”, do którego zaproszono panią psycholog i poruszono temat ataku paniki będzie na długo zapamiętany zarówno przez Filipa Chajzera, jak i internautów. Przypominamy – Filip podczas rozmowy zaczął wówczas udawać (karykaturalnie) atak paniki. Choć dziennikarz nie miał złych zamiarów sprawy nabrały bardzo negatywnego wydźwięku. Internauci ostro skrytykowali zachowanie Chajzera. Zarzucono mu wiele – błędne ukazywanie ataku paniki, naśmiewanie się z chorych, jak i nieznajomość tematu.

Jak powszechnie wiadomo Filip należy do osób impulsywnych, wygadanych i energicznych. W związku z tym internauci, którzy stanęli za Chajzerem, przypisali jego nieodpowiednie zachowanie najprostszej wpadce, w której nie zamierzał nikogo urazić, a po prostu nie przemyślawszy odbioru swojego zachowania – zrobił to.

Koniec wielkiej przygody Chajzera i “Dzień Dobry TVN”?!

Od tego odcinka wszystko potoczyło się błyskawicznie. Chajzer w ciągłym ataku hejtu postanowił wydać specjalne oświadczenie, w którym odniósł się do swojego zachowania oraz przeprosił za swoją wpadkę. Mężczyzna zapewnił, że nie miał zamiaru nikogo urazić i bardzo przeprosił za tamto zdarzenie. Następnie informowaliśmy Was, kiedy do oceny zachowania dołączyła jedna z gwiazd – Dorota Szelągowska. Kobieta mająca niegdyś tego typu ataki wyjaśniła Chajzerowi w szczerym wpisie, na czym polega atak paniki oraz poprosiła, by ten nigdy już nie poruszał tematów mu nieznanych.

Wczorajszego ranka Filip zdecydował się na bardzo przykry wpis. Choć już przy okazji przeprosin Filip przyznał, że niektórzy z internautów wypominają mu śmierć jego syna, następnie poszedł krok dalej i przyznał, co dzieje się na jego profilu od czasu tego zdarzenia.
Filip zachciał podzielić się swoją historią pokazał część z paskudnych komentarzy, w których internauci biorąc odwet przypominają i naśmiewają się z najgorszej historii, którą przeżył, a którą była śmierć jego synka.

Koniec wielkiej przygody Chajzera i “Dzień Dobry TVN”?!

Choć wielu internautów stanęło murem za Filipem w sieci nadal wielu ludzi domaga się wyciągnięcia konsekwencji od dziennikarza. Widzowie tego feralnego odcinka domagają się usunięcia z programu Filip Chajzera. Chcą i apelują, by mężczyzna został usunięty z wizji. Na Facebooku zebrało się grono ludzi, którzy założyli grupę “Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji.” Internauci Ci, podpisali specjalna petycję do stacji w tym celu. Opis do grupy brzmi:

“Prosimy stację TVN o usunięcie prezentera szkodliwego społecznie (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego „prezentera”.”

Choć Filip Chajzer nie postąpił słusznie, z czego doskonale zdaje sobie sprawę, przeprosił za swoje zachowanie. Filip to mądry mężczyzna i na pewno zdaje sobie sprawę z popełnionego przez siebie błędu, którego (jak uważamy) już nigdy nie popełni. Nie zapominajmy również, że Filip niejednokrotnie wykazał się wielkim sercem w stronę najbardziej potrzebujących co jeszcze bardziej skłania nas do stwierdzenia, iż jego zachowanie nie miało nic złego na celu!

Co uważacie o petycji internautów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej