Koniec zdjęć do filmu “Dziewczyny z Dubaju” – Doda zalała się łzami! [WIDEO]

1 października 2020
Przez: : MC

Koniec zdjęć do filmu “Dziewczyny z Dubaju”! W związku z zakończeniem tak ogromnej produkcji, Doda opublikowała filmiki, na których nie ukrywa łez i wzruszenia. Zobaczcie sami!

“Dziewczyny z Dubaju” to film, o którym jest głośno od wielu miesięcy. Oparty jest na powieści Piotra Krysiaka. Skupia się autentycznych wydarzeniach z 2015 roku, tzw. aferze Dubajskiej. Wówczas na jaw wyszła zorganizowana prostytucja Polek z arabskimi szejkami. Film ma przedstawiać proceder rekrutowania kobiet, które często były znanymi modelkami, aktorkami i celebrytkami. Ponadto produkcja ma pokazać jak wyglądały spotkania kobiet ze swoimi klientami oraz jak wielkie sumy można było w ten sposób zarobić.

Co ciekawe, wśród kobiet zamieszanych w sprawię są m.in. Miss Polonia, aktorka z filmu „Sfora”, uczestniczka programu „Top Model” czy dziewczyna znana z polskich seriali. Warto zauważyć, że wiele kobiet biorących udział w tym procederze to matki i żony. Zapętlone w setki kłamstw opuszczały swoje rodziny pod pretekstem pracy jako hostessa.

Produkcją zajęła się Doda wraz ze swoim mężem, natomiast reżyserią – Maria Sadowska. Premierę filmu zaplanowano na 22 stycznia 2021 roku. Na ekranie zobaczymy wiele gwiazd polskiego kina, m.in. Katarzynę Figurę, Giulio Berrutiego, Józefa Pawłowskiego, Jana Englerta i Beatę Ścibakówną-Englert. Czołowe role zagrają natomiast: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. 

Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Koniec zdjęć do filmu “Dziewczyny w Dubaju” – Doda zalała się łzami!

Dorota Rabczewska i Maria Sadowska pracowały na planie filmu ponad 3 miesiące. Teraz Doda za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że prace dobiegły końca. W związku z tym opublikowała wzruszające filmiki, na których nie kryje łez. Pojawił się też post, w którym poinformowała, że na planie związały się nie tylko przyjaźnie, ale i miłości.

“żegnam się nie tylko z ekipą filmową, która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego. Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie ,nowe miłości ,a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne🤝” – napisała Doda.

“Doda, Ty jesteś fajna nawet jak płaczesz”

“Aż się sama poryczałam 😥Czekam na film ❤️ ♥️♥️”

“Teraz już wiem co to znaczy filmowa rodzina 😢 jesteście wszyscy super🔥” – komentują post internauci.

Zamierzacie obejrzeć film “Dziewczyny z Dubaju”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej