Konrad Kozak: [kim jest?, wiek, Maja Hyży, dzieci, Instagram]

3 stycznia 2022
Przez: : KS

Konrad Kozak to partner wokalistki Mai Hyży. Jego osoba interesuje zwłaszcza fanów artystki. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna niechętnie opowiada o sobie publicznie. Sprawdźmy, co udało się ustalić na jego temat!

Konrad Kozak: wiek

Ku uciesze wszystkich fanów Mai Hyży, w sieci możemy dotrzeć do informacji, ile lat ma Konrad Kozak. Okazuje się, że mężczyzna na chwilę obecną ma 37 lat, a więc jest o pięć lat starszy od swojej partnerki.

Artystka publicznie bardzo chwali wsparcie swojego ukochanego. Zapewnia, że jeszcze nigdy w życiu nie czuła takiego wsparcia i miłości od żadnego mężczyzny. Otóż, to dzięki Kozakowi może pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatnym. Chociażby dlatego, że razem jeżdżą na koncerty, by on mógł się zajmować dziećmi, w chwili, gdy kobieta ma próby lub występuje już na scenie.

Konrad Kozak narzeczony Mai Hyży
Partner Mai Hyży

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Nowickiej – narzeczonej Jakuba Rzeźniczaka?

Konrad Kozak: Maja Hyży

Hyży opowiedziała także, jak zapoznała się ze swoim partnerem. Okazuje się, że mieszkali na jednym osiedlu. W końcu zdecydowali się na wspólną kawę i tak narodziła się ich miłość. Mimo, że ze względu na wiek wokalistka nie wierzyła, iż poczuje jeszcze kiedyś przysłowiowe motyle w brzuchu.

Co ciekawe, para zdecydowała się nawet na zaręczyny, choć nie nagłaśniali tej sprawy w sieci. Wszystko wskazuje na to, że połączyło ich naprawdę piękne uczucie.

W swoich social mediach narzeczony Mai Hyży zdradził, że jest ojcem Blanki, która jest owocem związku z inną kobietą. Natomiast, z relacji z artystką ma córkę Antoninę. Okazuje się, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejna pociecha pary.

https://www.instagram.com/p/CXUOMNasupE/

Konrad Kozak: Instagram

Partner Hyży prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @_konradkozak. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam już ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej