Połącz się z nami

Kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź w walce z koronawirusem! Skorzystacie?

Kontrowersyjne metody leczenia Olgi

Zdrowie i dieta

Kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź w walce z koronawirusem! Skorzystacie?

Olga Bołądź na jednym z portali w mediach społecznościowych zdradziła swoje metody leczenia w walce z koronawirusem. Jak się okazuje, aktorka zakażenie ma już za sobą. Co więcej, swoim wpisem odnośnie leczenia COVID-19, chciała pomóc Ilonie Łepkowskiej, która ma koronawirusa! Zobaczcie kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź w walce z koronawirusem!

Nie ma dnia, żeby w mediach nie pojawiła się informacja o kolejnej znanej osobie, która zmaga się z zakażeniem. W naszym kraju z dnia na dzień przybywa osób, u których wykryło się koronawirusa, a od kilku dni ta liczba przekroczyła 20 tysięcy! Jak się okazuje, chorobę ma już za sobą Olga Bołądź, która zdradziła to na profilu w mediach społecznościowych Ilony Łepkowskiej!

Ilona Łepkowska na Facebooku zdradziła, że przechodzi zakażenie COVID-19. Jak zaznaczyła, zakażenie przechodzi łagodnie i oprócz ogólnego osłabienia i rozbicia nie ma innych objawów. Jej post skomentowała Olga Bołądź, która zakażenie ma już za sobą, a leczyła je niespotykanymi metodami! Zobaczcie!

Kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź w walce z koronawirusem

Post Ilony Łepkowskiej skomentowało sporo osób. Internauci życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia, jak i opisywali objawy, które u nich wystąpiły podczas zakażenia. Jak się okazuje, zakażenie przeszła również Olga Bołądź, która poinformowała o tym, w komentarzu:

„Ja już po więc życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia 🙏🏻🙏🏻

Następnie Olga zdradziła, jak pokonała koronawirusa. Jak czytamy, dzięki poradom mongolskiej lekarki udało jej się pokonać chorobę:

ja jakby co to brałam cynk i aspirynę ❤️❤️❤️❤️ . Trzymajcie się w cieple i jak mówi moja mongolska lekarka: cieple, cieple jeść i cieple rano i cieple pić. I coś w tym jest bo ten wirus bije się ciepłem i nie można się wychładzac wiec robiłam dużo kompotów i herbat rozgrzewających. Dużo zdrowia 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Jak z tego wyjdziecie to spacer będzie dla was najwspanialszy, słońce będzie świeciło specjalnie dla Was a jak wróci smak to pomidorówka będzie królewskim daniem 💯❤️💪🏻”

Nie da się ukryć, że wiele osób, które przeszły zakażanie koronawirusem, poparło kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź. Myślicie, że jest to dobra metoda w walce z COVID-19?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry