Połącz się z nami

Kopia Roksany Węgiel w „The Voice Kids 3”! Gabriela zachwyciła widzów!

Kopia Roksany Węgiel

Rozrywka

Kopia Roksany Węgiel w „The Voice Kids 3”! Gabriela zachwyciła widzów!

W ostatnim odcinku muzycznego talent- show dla dzieci, pojawiła się kolejna uczestniczka, która zachwyciła swoim wykonaniem. Wielu uważa, że Gabriela to kopia Roksany Węgiel!

„The Voice Kids” podobnie jak pozostałe odsłony tego formatu, cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników tego typu talent-show. Program z tygodnia na tydzień przysparza widzom coraz większych emocji. W zeszłym tygodniu ogromnym zaskoczeniem był występ Marcina Maciejczaka, który został okrzyknięty objawieniem nowej edycji. Dawid Kwiatkowski ośmielił się nawet stwierdzić, że 13-latek ma szanse wygrać „The Voice Kids”.

Kopia Roksany Węgiel w „The Voice Kids 3”!

W ostatnim odcinku znowu pojawiło się sporo talentów wokalnych. Jednym z nich okazała się Gabriela Coutinho, która zaśpiewała utwór Tori Kelly „Don’t You Worry ‚Bout A Thing”. 13-latka bardzo szybko zwróciła uwagę trenerów, którzy szybko odwrócili swoje fotele. Młoda wokalistka zachwyciła wszystkich swoją czystą barwą głosu i niesamowitym talentem wokalnym. Gabriela jest pół Polką i pół Portugalką i oprócz niesamowitego wokalu jest posiadaczką również nietuzinkowej urody, na co zwrócili uwagę trenerzy płci męskiej. Jurorzy zacięcie walczyli o zdolną wokalistkę. Gabriela wybrała drużynę Dawida, który określił ją „diamentem”.

Po występie 13-latki wielu widzów i internautów zaczęło porównywać ją do Roksany Węgiel, która w pierwszej edycji wzbudziła równie sporą sensację jak teraz Gabriela.


„Ona jest podobna do roxi węgiel😘”

„Połączenie roxi z prowadzącą *koło fortuny*

„Z wyglądu Roksana ale z głosy Magda Bereda”


„Strasznie przypomina mi Roksanę, a wam?

Młoda wokalistka ma ogromną szansę znaleźć się w finale trzeciej edycji „The Voice Kids”. Myślicie, że uda się jej powtórzyć sukces Roksany Węgiel lub Viki Gabor i zdobyć tak ogromną popularność jak jej starsze koleżanki?

View this post on Instagram

[⤵️ENG] Emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym dniu! @vikigaborofficial Gratulacje kochana!!! Dałaś czadu, udało nam się wygrać 2 raz z rzędu, udowodniliśmy wszystkim, że mamy wielką siłę!🇵🇱 Ogromnym zaszczytem było dla mnie współprowadzić @junioreurovisionofficial z przecudownymi @idavictoria i @oleksikora kocham Was i mega się cieszę, że mogliśmy razem uczestniczyć w czymś tak niesamowitym😍🏆 Dzisiaj mija dokładnie rok od mojego zwycięstwa w Mińsku nie mogę uwierzyć jak moje życie zmieniło się od tej pory, ile wspaniałych rzeczy się wydarzyło, poznaje cudownych ludzi i po prostu spełniam swoje marzenia! Mój singiel Anyone I Want To Be, z którym rok temu wystąpiłam na eurowizyjnej scenie wczoraj otrzymał status platynowej płyty🤯 dziękuję Wam za ponad 30 mln wyświetleń na YT, czasem nie jestem w stanie w to wszystko uwierzyć🙏 kocham Was najmocniej❤️❤️❤️ ————————————————————-The magic of yesterday's win is still in the air! @vikigaborofficial congratulations my dear!! You smashed it. Winning twice in a row showed everyone that Polish girls are not to be messed with haha 😛 It was such a pleasure to co-host the @junioreurovisionsongcontest with the amazing @idanowakowska i @oleksikora I love you both and I am over the moon that we could be part of something as breath-taking as this Today marks the one-year anniversary of my win in Mińsk and I cannot believe how my life has changed since then. How many exciting things I've experienced! The people I've met! My dreams are coming true. The single I won last year's Junior Eurovision with – "Anyone I Want To Be" – went Platinum just yesterday Thank you so much for more than 30mln views on YT I can't! I just really can't! Love you so much! 📸: @marcin4funphotos @akpapolskapress , @jastrzabpost.pl

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

Być może w przyszłym roku to Gabriela będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2020? Myślicie, że ma na to szansę?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry