Kordian Gordewski: [wiek, zawód, Hell’s Kitchen, Instagram]

25 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Kordian Gordewski dołączył do uczestników 8. edycji Hell’s Kitchen w drugim odcinku i niemal od razu pokazał, że jest groźnym przeciwnikiem. Co wiemy na temat kucharza, który zgłosił się do programu z dziesięcioletnim doświadczeniem w gastronomii? 

Kordian Gordewski: wiek

Uczestnik 8.edycji programu Hell’s Kitchen ma 30 lat. Pochodzi ze Śląska i ma dziesięcioletnie doświadczenie w gastronomii. Jego specjalizacją jest kuchnia japońska, jednak nie ogranicza się tylko do potraw z tego zakątka świata. Jest także miłośnikiem polskiej kuchni i to właśnie nasze rodzime potrawy lubi brać na swój kulinarny warsztat.

Zainteresowania 30-latka jednak odbiegają od tego czym zajmuje się na co dzień. Gordewski interesuje się poza kuchnią sztukami walki, a także wszystkim, co jest związane z kosmosem.

Kordian Gordewski: Hell’s Kitchen

Pojawienie się Kordiana w programie było zaskoczeniem dla pozostałych uczestników. Dołączył on do nich w drugim odcinku i niemal od razu zaczął być postrzegany, jako mocny konkurent do wygranej.

“Kuchnia to drużyna, musimy grać do jednej bramki”- mówił w rozmowie z Polsat.pl

Kordian doszedł do finału Hell’s Kitchen 8., wraz z Dominiką Blaszkiewicz, Dominiką Glegołą, Martyną Cieplak i Witoldem Mondrym. Zwycięzcę kulinarnego show poznamy już 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 21:10 w Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnik Hell’s Kitchen zaginął! Trwają poszukiwania Mariusza Adama Ryjka!

30-latek stanie tym samym przed szansą wygrania prestiżowego tytułu, a także 100 tysięcy złotych.

Chciałbym dotrzeć do ludzi i pokazać, jaką pasją może być gotowanie”– mogliśmy usłyszeć z ust 30-latka.

Kordian Gordewski: Instagram

Profil Kordiana na Instagramie znajdziemy pod nazwą #private.chef.kordex. Chętnie publikuje tam własne zdjęcia i nagrania. Na profilu 30-latka znajdziemy także sporo inspiracji kulinarnych.

ZOBACZ TAKŻE: Co było przyczyną śmierci Mariusza Adama Ryjka? Co się stało z uczestnikiem Warsaw Shore?

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej