Połącz się z nami

Kornelia Wełpa: [wiek, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Kornelia Wełpa: [wiek, Love Island, Instagram]

Kornelia Wełpa to kolejna piękna uczestniczka drugiej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Wszystko wskazuje na to, że jest w stanie zdecydowanie namieszać w obecnych parach wyspiarzy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Kornelia Wełpa: wiek

W oficjalnej aplikacji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ możemy dotrzeć do informacji, że ma 24 lata. Dotychczas nie znalazła jeszcze swojego miejsca na ziemi. Pochodzi z Mazur, lecz mieszkała już w różnych częściach Polski. Między innymi była to Warszawa, Olsztyn oraz Gdańsk.. Mówi o sobie, że jest kobietą kreatywną, szczerą i pełną pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Twierdzi, że ma bogate wnętrze i ciekawą osobowość. Poza tym, jej cechy rozpoznawcze to odwaga i siła.

Kornelia Wełpa: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Kornelia niewiele planuje w swoim życiu. Zazwyczaj podejmuje decyzje pod wpływem impulsu. Uwielbia poznawać świat i nie boi się podróżować po nim bez towarzystwa. Podczas tego szuka inspiracji, poznaje ciekawych ludzi i kształtuje swój charakter. Nie ukrywa, że na przestrzeni lat przeszła dużą przemianę, pozbyła się kompleksów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Udowodniła tym, że jeśli czegoś się naprawdę chce, warto dążyć do wyznaczonych celów i nic nie będzie w stanie stanąć nam na przeszkodzie. Aktualnie nie pracuje zawodowo, natomiast jest w trakcie otwierania własnego biznesu.

Kornelia ,,Love Island’’

Co ciekawe, do tej pory nie była jeszcze w żadnym związku, który przetrwałby dłużej niż rok. Nie ma z tym problemu i uważa, że każda relacja z mężczyzną nauczyła ją czegoś wartościowego. Singielką jest od lutego tego roku. Facet, który zawróci jej w głowie, musi być wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną. Oprócz tego, powinien zwrócić na siebie uwagę szczerym, pięknym uśmiechem i zniewalającym spojrzeniem.

Kornelia Wełpa: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @korneliawelpa.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry