Korolyov kontra Kubicka! Tancerz pokazał jej prywatne wiadomości! Afery ciąg dalszy!

18 września 2019
Przez: : M.J

Ostatnimi czasy media rozpisują się na temat byłego tancerza “Tańca z Gwiazdami”, który niestety zasłynął z tego, że dość ostro skrytykował pierwszy odcinek show! Tancerz nie zamierza na tym poprzestawać i jak możemy zauważyć tym razem zadarł z Sandrą Kubicką! Korolyov kontra Kubicka!

View this post on Instagram

A post shared by ŻORA KOROLYOV (@zorakorolyov)

Całkiem nie dawno informowaliśmy Was o tym, że zdaniem byłego tancerza “Tańca z Gwiazdami”, Barbara Kurdej-Szatan swoim tańcem nie zasłużyła na tak wysoką ocenę przez jury (29 punktów). Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Na wpis Żory w mediach społecznościowych zareagowało wiele osób w tym mąż jurorki Iwony Pavlović, który wyraźnie dał mężczyźnie do zrozumienia, że nie wypada mu komentować tego w ten sposób. Zobaczcie TUTAJ!

Korolyov kontra Kubicka! Tancerz pokazał jej prywatne wiadomości!

Jak możemy zauważyć afera z Żorą i gwiazdami występującymi na parkiecie programu przybiera na sile. Na pierwszy post tancerza, odpowiedziała również Sandra Kubicka, która zarzuciła mu, że ten krytykuje jurorów i pary występujące w programie, ponieważ sam nie dostał do niego angażu.

Mężczyzna nie zamierzał jej tego puścić płazem i posunął się o krok dalej. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował prywatne wiadomości, które dostał właśnie do modelki Sandry Kubickiej!

Na Facebooku podpisał je słowami:

“Czy warto się dłużej zastanawiać, jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda?”.

We wpisie Sandra ostro dała do zrozumienia tancerzowi, że jego uwagi były nie na miejscu. W końcówce wywodu Kubickiej czytamy:

“Naprawdę, poluzuj gacie, bo zaraz Ci się poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze. Wszyscy się po prostu śmieją z Twoich wypowiedzi “.


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Żora na swoim Instagramie opublikował dosyć wymowny wpis i możemy domniemać, że jest to jego odpowiedź na wiadomość od modelki.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Oczywiście musimy również dodać, że Sandra nie omieszkała odpowiedzieć na to zagranie tancerza.

“Przynajmniej nie próbuję zrobić siebie gwiazdy, obrażając swoich kolegów z branży”.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się ta cała afera. A może Żora pokusi się o wyrażenie swojej opinii po kolejnych odcinku “Tańca z Gwiazdami”?

O tym na pewno przekonamy się już niebawem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej