Połącz się z nami

Korolyov kontra Kubicka! Tancerz pokazał jej prywatne wiadomości! Afery ciąg dalszy!

News

Korolyov kontra Kubicka! Tancerz pokazał jej prywatne wiadomości! Afery ciąg dalszy!

Ostatnimi czasy media rozpisują się na temat byłego tancerza „Tańca z Gwiazdami”, który niestety zasłynął z tego, że dość ostro skrytykował pierwszy odcinek show! Tancerz nie zamierza na tym poprzestawać i jak możemy zauważyć tym razem zadarł z Sandrą Kubicką! Korolyov kontra Kubicka!

Całkiem nie dawno informowaliśmy Was o tym, że zdaniem byłego tancerza „Tańca z Gwiazdami”, Barbara Kurdej-Szatan swoim tańcem nie zasłużyła na tak wysoką ocenę przez jury (29 punktów). Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Na wpis Żory w mediach społecznościowych zareagowało wiele osób w tym mąż jurorki Iwony Pavlović, który wyraźnie dał mężczyźnie do zrozumienia, że nie wypada mu komentować tego w ten sposób. Zobaczcie TUTAJ!

Korolyov kontra Kubicka! Tancerz pokazał jej prywatne wiadomości!

Jak możemy zauważyć afera z Żorą i gwiazdami występującymi na parkiecie programu przybiera na sile. Na pierwszy post tancerza, odpowiedziała również Sandra Kubicka, która zarzuciła mu, że ten krytykuje jurorów i pary występujące w programie, ponieważ sam nie dostał do niego angażu.

Mężczyzna nie zamierzał jej tego puścić płazem i posunął się o krok dalej. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował prywatne wiadomości, które dostał właśnie do modelki Sandry Kubickiej!

Na Facebooku podpisał je słowami:

„Czy warto się dłużej zastanawiać, jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda?”.

We wpisie Sandra ostro dała do zrozumienia tancerzowi, że jego uwagi były nie na miejscu. W końcówce wywodu Kubickiej czytamy:

„Naprawdę, poluzuj gacie, bo zaraz Ci się poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze. Wszyscy się po prostu śmieją z Twoich wypowiedzi „.


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Żora na swoim Instagramie opublikował dosyć wymowny wpis i możemy domniemać, że jest to jego odpowiedź na wiadomość od modelki.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Oczywiście musimy również dodać, że Sandra nie omieszkała odpowiedzieć na to zagranie tancerza.

„Przynajmniej nie próbuję zrobić siebie gwiazdy, obrażając swoich kolegów z branży”.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się ta cała afera. A może Żora pokusi się o wyrażenie swojej opinii po kolejnych odcinku „Tańca z Gwiazdami”?

O tym na pewno przekonamy się już niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry