Połącz się z nami

Koronawirus wśród uczestników „TzG”. To koniec show? Jest oficjalny komunikat!

Rozrywka

Koronawirus wśród uczestników „TzG”. To koniec show? Jest oficjalny komunikat!

Po dzisiejszej informacji przekazanej przez jedną z uczestniczek „Tańca z Gwiazdami”, losy programu stanęły pod wielkim znakiem zapytania. Czy koronawirus wśród uczestników „TzG” spowoduje koniec show?! Produkcja wydała oficjalne oświadczenie! Jaka jest decyzja władz stacji?

11 edycja „Tańca z Gwiazdami” zdecydowanie rządzi się swoimi prawami. Ze względu na wyjątkową sytuację na świecie w związku z pandemią koronawirusa, w marcu emisja show została zawieszona aż do jesieni. Niestety, wirus nie odpuszcza i zbiera coraz to większe żniwa, nie oszczędzając również osób z polskiego show- biznesu.

W zeszłym tygodniu, tuż przed odcinkami na żywo, stacja poinformowała o nieobecności jednej z par- Bogdana Kalusa oraz Lenki Klimentowej, którzy odbywają kwarantannę. Do ich grona dołączył również mąż tancerki- Jan Kliment. W związku z tym jego taneczna partnerka, Ania Karwan, w ostatnim odcinku zatańczyła z Kamilem Kuroczko. Ich występ jednak nie przypadł do gustu widzom, którzy zdecydowali, że to ta para opuści show. Na koniec programu poinformowano również, że w związku z odejściem jednej z par z powodu kwarantanny do programu powróci Sylwester Wilk oraz Hanna Żudziewicz.

Koronawirus wśród uczestników „TzG”. To koniec show?

Kolejna niepokojące wieści w sprawie zdrowia innej uczestniczki programu, Sylwii Lipki, pojawiły się rano w piątek kilkanaście godzin przed odcinkiem na żywo. Wokalistka na swoim TikToku poinformowała, że przeszła pozytywnie dwa testy na koronawirusa. Jej wpis szybko zniknął z sieci, jednak czujne media wychwyciły informację.

W związku z powyższym emisja kolejnych odcinków na żywo stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Fani programu obawiali się najgorszego i wyczekiwali decyzji władz programu. Na oficjalnym profilu „Tańca z Gwiazdami” pojawiło się w końcu oświadczenie, w którym poinformowano, że panuje koronawirus wśród uczestników „TzG”. Jednak spora część ekipy przeszła testy negatywnie, zatem program nie zostanie zawieszony:

„Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego”

Myślicie, że to dobra decyzja?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry